Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elvetemültek...

Tényleg ennyire elvetemültek lennénk mi kondisok?

Figyelt kérdés
a napokban beszélgettem több emberrel is,akik mondhatni hülyének néztek amikor elmondtam hogy 1 nap 6-7szer eszek,meg számolom figyelek a ch,fehérje bevitelre stb,nem értik mondták hogy már kezdek kicsit gusztustalanul kinézni persze én egyáltalán nem látom így,de szerintem ezeket máshogy látják azok az emberek akik lejárnak edzeni mint akik sosem,meg mondtam hogy nem szedek semmilyen doppingot,mire mondták h ezek a fehérjék és mesterségesen vannak előállítva akkor mivan,és mire jó az hogy akkora karom lesz mint egy ház hogy ez senkinek nem tetszik stb stb,persze nem rendítettek meg a testépítésbe vetett hitemben,csak elgondolkodtam lehet hogy ezek tényleg kicsit beteges dolgok?nyomjuk magunkba a "mesterségesen előálított porokat" ahogy ők mondták?:D
2012. júl. 28. 18:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igazán örülök hogy vannak még ilyen emberek akik így gondolkodnak,maximálisan egyetértek az egésszel főleg a futós dologgal azt hangoztatják nagyon sokan meg hát a felfújtságot is!
2012. júl. 28. 19:26
 12/20 anonim ***** válasza:

Amikor szóbakerül, hogy a fehérjék mesterségesek-e, mindig meglepődök, hogy miért nem írta be még senki a gugliba ezt a két szót... meglepődnének. Próbáljátok csak ki, és javasoljátok másoknak is.

Ebből leszűrhető egy alapdolog: az emberek "tudása" nem megalapozott. Csak azt hiszik mindenről, hogy tudják, de amikor meg kéne mondani miért ezt gondolják, és honnan szedték az információt, lefagynak, összeomlanak, és elküldenek a halálba, majd másnál folytatják ugyanott. Mert csak ennyire képesek. Mert hülyék. Mint a nagyátlag. Ebből fakad minden rossz ezzel kapcsolatban, sőt, sok más dologban is. Ha ezen az egyen mindenki változtatna, észrevehetően élhetőbb világban élhetnénk.


Ebből a szándékos tudatlanságból fakad a testépítés iránti ellenszenv is, mert a testépítőket a bunkó, gonosz, csaló, bűnöző, nem napon barnult "kigyúrtkopasz"okkal azonosítják. De legalábbis a bunkóval. Azt hiszik, hogy az összes testpítő felvágós, beképzelt, buta, és hogy aki neki rosszat mer mondani, azt megveri (avagy egy kicsit félnek is). Ez egy nagyon komfortos tévhit, lehet mást hibáztatni, ó de jó, imádja mindenki, tehát nem fognak szívesen kikászálódni belőle. A szerencse csak az, hogy ebből mi le tudjuk szűrni, hogy az ilyen emberekkel nem érdemes szóba állni.


Arra meg, hogy kinek mi tetszik, csak azt tudom mondani, hogy kb mindegy, milyen teste van egy embernek, mindig lesz, aki épp arra bukik. Csak meg kell találni :D És néha nem olyan könnyű... Csak a buták azt hiszik, hogy amilyen az átlag (vagy a medián), olyan mindenki. Avagy ha neki, és 10 ismerőséből 8nak nem tetszik valami, akkor senkinek (és ezt komolyan gondolják, hogy senkinek, hiába ismernek kettőt is, akinek de. Agyrém a javából). Meg azt, hogy a lényeg, hogy a párjának tetsszen az ember, a többinél úgyis mindegy. Az anyukáknak meg mindig tetszik a kicsi fiuk és lányuk :D Sőt, ha te ilyen jó nagy testépítő vagy, akkor valószínűleg sokat mozogsz ebben a rétegben, tehát valószínűleg olyan csajjal akadsz össze, aki szintén ebbe mozog, és pont ez tetszik neki. A hasonlók összeakadnak.


Konklúzió: a hülyéket ignoráljuk!

2012. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát sokat mozgok ebbe a rétegbe az tény:dbarátnőm viszont van nem ebből a rétegből:Dő is mondja h "jajj kicsim már ígyi tök izmos vagy ne legyél ennél nagyobb ezek már gusztustalanok":DDúgyhogy jó szegény nem tudják mire ténylegesen elérnék oda az még jóóó pár év:Damúgy jó volt az írás kössz!:D
2012. júl. 28. 19:44
 14/20 anonim ***** válasza:
Az a baj ha ignorálnál mindenkit aki nem tud semmit a testépítésről nagy eséllyel nem tudnál senkivel szóba állni. :D
2012. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NagyonGonosz ***** válasza:

A kaját tekintve szerintem a testépítők példát mutathatnának

bárkinek. Nagyon durva, hogy az átlagember mennyi szart összeeszik és ők azok akik a nagy tápkiegellenesek, hogy az mű meg mennyire rossz, de simán letolják a napi kólát a gyorskaja mellé és úgy általában sem tudják, hogy mit esznek. Tisztelet a kivételnek.

Az esztétikum meg szubjektív. Én pl azt találom szépnek ha egy férfin maximum 10% testzsír van, de valószínű, hogy nagyon sok embert taszít ha valakinek majdnem az egész érhálózata látszik :)

Előítéleteik pedig nem alaptalanok, mert azért megfordulnak igazi tajparasztok is a konditermekben főleg ha nem a legjobb környéken van. A "kigyúrt állat" sem egy barátságos kifejezés.

2012. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ezsi jogos,sőt abban lehet igazuk van hogy aki kigyúrt állat az nagyrészt bunko,vagy ha nemis az beképzelt,delegalább van mire nemde:D
2012. júl. 28. 19:47
 17/20 anonim ***** válasza:

# 14/15

Nem azt kell ignorálni, akinek a lexikális tudása kevés, hanem azt, aki nem is akarja azt növelni, kézzel-lábbal tiltakozik bármiféle olyan tény ellen, ami a kis hamis világát összetörheti. Ha például azt mondja, hogy "na akkor meséld el, hogy is van ez", jó pont. Ez minden témakörre értendő.


De még így is fennáll a veszélye az elszigeteltségnek :D



Amúgy igen, amit az átlagember művel, az egyre kevésbé lesz tarható gazdasági és egészségi szempontból. Sokan csak úgy élnek bele a vakvilágba, esznek, ami épp ott van, lesz-ami-lesz alapon vegetálnak, de a csúnya gonosz hatalom az ilyeneket rövid úton kinyírja agyilag (ahogy azt sokakkal már meg is tette). Az átlagember átlagfizetéséből elérhető kaják egyre szarabbak, így a híres "étkezz változatosan" jelszóval egyre inkább annyit érnek csak el, hogy több féle szarral tömik magukat... aztán jön a "bezzeg régen", de itt az a kulcs, hogy régen az átlagkaja klasszisokkal jobb volt. Kb olyan, mint amilyet mostanság esznek a testépítők.

2012. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon becsülendő és kitartásra vall!:)

(sőt a hatalmas izmok sem visszataszítóak sőőt:P )

Csak hajrá a továbbiakban is;)

2012. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hehe:P Köszi meglessz:))
2012. júl. 28. 21:05
 20/20 anonim ***** válasza:
A coca colájuk, hogy lett előállitva? Ha valakinek nem tetszik a nagy kar, akkor meg idióta. Nem veszik észre magukat. Az ilyen emberekkel nem szabad erröl beszélni. NINCS KONDI? IGY SZÜLETTEM KÉSZ ENNYI!
2012. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!