Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb 6-7 hónapot kondiztam,...

Kb 6-7 hónapot kondiztam, előtte itthon edzettem sok idő lesz megint?

Figyelt kérdés
Májusban eltört a bokám azóta műteni kellett stb úgyhogy sok macera volt, a rehab még csak most jön. már arra gondoltam hogy míg nem tudok újra edzésbe állni addig hasaznék itthon, hogy legalább az picit kezdjen alakulni, ahhoz is kéne spec. kaja vagy ilyen kis izomra elég az alap kaja? Kb 1-1.5g/tskg fehérjebevitelem lehet naponta, viszont olyan 3kg zsír min. feljött rám+izmok leépültek. ha újra edzeni fogok megint el kell teljen legalább fél év a régi forma visszanyeréséhez vagy így még többnek? Már épp kezdtem jól alakulni. kösz előre is 17/f
2012. aug. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne darázz az hamar visszajön ott van az izommemória olvasgass kicsit róla,szerintem max 1 hónap és újra a régi vagy,tömegnövelő étrend meg legyen enyi
2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NagyonGonosz ***** válasza:

Gyorsabban fog visszajönni, mint ahogy kezdted.

Amúgy felsőtestre tudsz edzeni, mondjuk nyilván kicsit körülményesebb, de tolószékes testépítők is vannak.

Persze ha fekvőgipszed van úgy nem kivitelezető.

2012. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már nincs gipszem de 1hete vették ki a csavarokat még nem is mozog rendesen a bokám, mankó nélkül nem tudok megállni 2 lábon egyhelyben így pl az álló gyakorlatok nem mennének + nem is tudok sehogy eljutni a kondiba mert biciklire nem tudok még ülni mankóval meg felérne egy edzéssel mire elérnék a kondiba.
2012. aug. 3. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!