Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kis protein segítség?...

Egy kis protein segítség? Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Màr kb. 2 hete vacilálok és nem tudom eldönteni, hogy melyik port vegyem meg.

Tehát az opciók:

Optimum nutrition standard gold

scitec nutrition 100% whey protein

weider

multipower 100% professional

Szerintetek melyik a legjobb?

Amazonról akarok rendelni, (Németországban élek,) olvasgattam a kommenteket hozzá, leginkább az Optimum felé hajlok.

Vélemény?


2012. aug. 2. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Optimum tényleg az egyik legjobb, ha jól tudom többször nyerte el az év proteinje címet. Egyébként mindegy melyiket veszed, ezek elég jók és nem ezen fog múlni a forma, hanem a komplett étrenden.
2012. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor maradok az elsőnél, köszi a gyors választ:)

Az étkezésem remélhetőleg rendben van:)

Reggelire általában zabkása(ez a mániám), tízórai valami gyümölcs, ebéd csirke, pulyka, hal esetleg néha marha. Hozzá sok zöldség, barna rizs, teljes kiőrlésű tészta(ritkábban). Vacsi túró esetleg fehérje shake.

Mégcsak 2 hete "edzegetek" rendesen, végre rászántam magam a konditeremre:)

Már most elégedettebb vagyok, mint előtte bármikor, amikor még hittem a Rubint Réka tornákban:D

2012. aug. 2. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit lehetne ezt az étrendet jobbá tenni, de tudni kell, hogy mi a cél. Mert nem árt számolni, mérni a kaját. Reggelre pedig mehetne a zabhoz protein és este pedig sovány túró kell, mert abban van hosszan felszívódó protein (kazein).

Szóval:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). Lányoknak 3-4g*ttkg ch!

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Optimum

utánna

multipower

többi felejtős

2012. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!