Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik, hogy elkezdjem a testépítést?

Figyelt kérdés
Minden hónapra van pénzem és nem engedik. Nektek a szülitek mit szóltak amikor elmondtátok neki(k)?
2012. aug. 1. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mit szóltak volna? Ez is csak egy sport semmi más. :D

Az a baj hogy a te szüleid is olyanok akiknek a testépítésről azonnal a szteroidok jutnak az eszébe.

2012. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nekik normálisan elmagyarázni, hogy te nem érhetnél el olyan szintet, mint a profik, még akkor se ha akarnál. (Mert gondolom attól is félnek hogy olyan "csúnya" leszel.) Kérdezd meg, hogy miért nem engedik?

Amúgy hány éves vagy? (Ez is egy ok lehet.)

Nekem nem szóltak semmit, 16 évesen kezdtem. A táplálékkiegészítők miatt kötözködtek kicsit de aztán azt is megértették.

2012. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:
100%

valószínű ott rontottad el hogy azt mondtad hogy testépítést akarod űzni.

ez hiba volt.

azt kell mondani hogy súlyzózni /gyúrni/ akarsz egy kicsit és mellette te figyelnél az egészségedre is ezért jól kajálnál.

ennyi

ha ilyen szavakkal dobálózol hogy testépítés akkor nem csoda hogy beparáznak.

2012. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18, köszi a válaszokat
2012. aug. 1. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
18? És a szüleid döntik el mit csinálsz a szabadidődben a pénzeddel? Év elején leadod az órarendet és suli után azonnal hazamész és kikötnek egy fához a kertbe vagy mi? Ennyi idősen azért már illet volna nemiszervet növeszteni.
2012. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam írni amit Neutronlovag, csak múltkor már le lettem szólva, amikor azt hittem, hogy 17 évesen már meg tudja oldani magának a kaja csinálást az ember (egy másik kérdésnél), úgyhogy inkább nem írtam le.


Amúgy miért nem engedik? Mit mondtak?

2012. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem engedik azta k urva hogy mik vannak és 18 éves vagy :DD

hahaha

ez nagyon gáz hallod

2012. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaja, add elő másképp az ilyen indítványaidat.


Én idősebb vagyok, de akármit és akárhogyan én se adhatok elő nekik, mert érzelmileg zsarolnak. ("mi belebetegszünk abba, ha ezt így vagy úgy csinálod")

De egyelőre még hasznos számomra is az együttműködés.

2012. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, barokkos túlzás volt testépítésnek nevezni elsőre:)
2012. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 the viper válasza:
ne add fel csináld akkor is! ha szereted ha ez az álmod csináld!!! én is csináltam ,pedig mondták ne ..ne csináld stb...és már 4éve űzöm a dolgokat 22kg plusszal 53ról kb - 72 re mentem fel
2012. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!