Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyi kg a...

Egy hónap alatt mennyi kg a normális fogyás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 13:47
 1/10 dirtboy ***** válasza:
max 4
2012. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor azt már a harmadik héten túlléptem...
2012. júl. 31. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első héten esetleg lehet nagyobb, mint 0,5-1 kg a glikogén + víz ürülés miatt, de utána a 0,5-1 kg a normális ütem megfelelő étrenddel.
2012. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az első másfél gét alatt 2,5-öt fogytam. Az nagy baj?
2012. júl. 31. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első "próba" szálkásításom 5 hét alatt -11 kg volt, ezt nyilvánvalóan jól elszúrtam. Épp karácsonyi szezon volt, időnként lecsúszott néhány szaloncukor, viszont rengeteget bicajoztam a tucatnyi karácsonyi film közben.


Azóta sem sikerült elérnem, hogy eres legyen a hasam, pedig volt még két próbálkozás. De most egy ideig nem is teszem, tömegelek, tömegelek. :)

2012. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék nagyon izmosodni, csak jó sokat fogyni, és szerintem nagyon kevés, amit fogytam, de mások szerint átastem a ló túloldalára
2012. júl. 31. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is átestél, heti max 1 kg legyen és ahogy Neutronlovag is írja az első héten több is szokott lenni a glikogénürülés miatt és a glikogén által megkötött víz miatt.
2012. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké, akkor majd megpróbálom kicsit visszafogni, csak ha nem sportolok épp, vagy bármit eszem, lelkifurdalásom van, hogy nem teszek meg mindent. Legszívesebben nem is ennék semmit, olyan rondának érzem magam
2012. júl. 31. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha többet fogysz, mint heti 1kg, akkor nagyobb lesz az izomveszteség és a fogyás végeredménye így rosszabb képet fog mutatni, mintha csak zsírból történt volna. Szóval megéri visszafogni magad.:)
2012. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, izomból tényleg nem akarok fogyni, az pont jó úgy, ahogy van :)
2012. aug. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!