Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel?

Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés

Már elég régóta él bennem az elhatározás, miszerint rendőr szeretnék lenni, azt hiszem ez már változni nem fog, úgyhogy úgy döntöttem, hogy elkezdek edzeni, bár még van egy évem érettségiig, és egyet halasztok a nyelvvizsgák miatt, mégis úgy érzem, jobb előbb elkezdeni az ilyet.

A kérdésem az lenne, hogy mivel kezdjek? Először itthon járjak el futni, meg csináljak esetleg kardio edzést, felüléseket meg ilyesmiket, és utána menjek edzőterembe?

Van esetleg itt olyan, aki ért az ilyesmikhez, és tud tanácsot adni, hogy mit gyakoroljak (távolugrás vagy ilyesmi), mivel érjem el azt az erőnléti állapotot, amivel tutira felvesznek?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)


2012. júl. 30. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te most elkezdesz kondiba járni, 2évig rendes étrenddel+ edzéstervvel akkor nem hogy felvesznek de a mai rendőröket nézve a legjobbak közé tartoznál :D
2012. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez lenne a tervem :) A legjobbat szeretném magamból kihozni, ezért kérdeztem, kinek mi a tanácsa, mire figyeljek oda, hova járjak és mit csináljak..:)
2012. júl. 30. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezekkel, amit belinkeltél, viszonylag tisztában vagyok, én arra lennék kíváncsi, hogyha rendőrnek készülök, mennyit és mit kell csinálnom :) Nem testépítésre gondoltam, de köszönöm, ment a zöld :)
2012. júl. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!