Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Fegyencedzés, így is lehet...

A Fegyencedzés, így is lehet látványos, hatásos?

Figyelt kérdés

Elkezdtem csinálni a könyv alapján, magamhoz képest úgy gondolom egész jól haladok, viszont egy gyerekkori sérülés miatt, esélytelen, hogy a kézenállásos gyakorlatokat el tudjam végezni. Hozzá értőktől kérdezném, hogy, ha azokat kihagyom és csak a többit csinálom, úgy is hatásos lehet, illetve, lesz látszatja? Vagy esetleg, azokat a gyakorlatokat mivel tudnám helyettesíteni?


Köszi a válaszokat előre is!



2012. júl. 30. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A 324. oldalon van egy kezdőknek szánt edzésprogram, amiben nincs benne a kézenállásos fekvőtámasz és a híd.

Milyen sérülésed van?

2012. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy esés következtében, egyensúlyzavar (nem állandó), plusz törött váll és csukló, ezek ilyen megerőltetés után eléggé fájnak, ropognak, megpróbáltam, kb. 5 mp-ig bírtam tartani magam..:( aztán nem ment tovább sajnos
2012. júl. 30. 16:14
 3/4 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, most nincs előttem a könyv, ezért nem tudom megnézni, de úgy emlékszem, hogy talán nem is láttam erre vonatkozóan írást, de lehet, hogy csak átsiklottam felette, szóval a kérdésem: ha megcsináltam a mai edzéstervet és úgy érzem, bírom még, akkor léphetek következőszintre ma, vagy kezdjem holnap a következőt? A jó magaviselet programot csinálom most. Köszi a válaszokat :)
2012. júl. 30. 17:35
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj, bocs, azt kihagytam, hogy a kézenállásos és a híd gyakorlat helyett, fekvőtámaszt és guggolást csinálok most :)
2012. júl. 30. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!