Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szeptemb...

Mit gondoltok erről a szeptembertől minden nap testnevelés az iskolákban?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 21:02
1 2
 1/12 NagyonGonosz ***** válasza:
91%
Nem lenne rossz, ha értelmes "edzések" lennének. Így ami most van nem sok bizalmat szavazok neki.
2012. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nálunk, a minden nap testnevelés fényében, lesz egy héten kettő
2012. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben... (vagy 5 éve) még az volt a 'trend', hogy a lányok heti 3 órából fixen egyet, de van hogy kettő órát is ellógtak mindenféle testi és szellemi (feledékenység) problémára hivatkozva.

Heti 5 órával szerintem ez az átlagszám felmegy majd 3-ra.


Más nézőpontból az lehetne a pozitív hozadéka a dolognak, hogy 5-ből 2 órát végig lehetne játszani, és azok az órák nem az erősítésről szólnának, hanem a szórakozva eltöltött testmozgásról. Eddig ha a tanár tartani akarta a tanmenetet, akkor kevés idő maradt szórakozni tesin.


A napi ötöt lehet nehezebb összehozni, és annak lenne értelme, ha lenne két duplaóra kétnaponta, lenne egy szimpla, és egy üres nap. Például hétfőn dupla, szerdán egy, pénteken dupla, így egyenletes.

2012. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ci.ara ***** válasza:
Nem ártana főleg h annyi túlsúlyos emberke van legalább vmit sportolna". Bár aki nem akar tesizni úgyis elfogja intézni orvossal :/
2012. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
helyes :)
2012. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon helyes! Én ezt még kiegészíteném azzal, hogy mindenféle kamufelmentéssel ne tudják magukat kihúzni ez alól!
2012. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki akar az így is kibújik alóla. Nálunk az osztály 1/3-a felmentett, vagy gyógytesis, mert 'súlyos' egészségügyi problémáik vannak.
2012. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy butaság! Gimnázium előtt a testnevelésem heti három órában arról szólt, hogy "csináljatok, amit akartok" , egy-két embertől eltekintve, katasztrófa volt az egész társaság, köztük én is. Gimnáziumban nagyon jó tanárunk volt, aki heti két órával ránevelt bennünket a sportra, 10-dik óta el nem tudom képzelni az életemet sport nélkül. Ha jó a tanár ,heti két óra elég , ha rossz a tanár, az öt is kevés.
2012. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem... le se tudom írni mekkora baromság. Aki kitalálta sosem volt rossz tesiből. Nem azt mondom, szeretek mozogni, heti 3szor járok le az edzőterembe... De a tesi borzasztó! Nem tudok gyűrűzni, nem tudok kötelet mászni, nem tudok gerendázni, sem magasugrani, nem tudjátok milyen, ha görcsbe rándul a hasad, mert félsz, hogy kinevetnek a bénaságod miatt. Hülyeség az egész, kitűnő tanuló lennék, de nem vagyok jó tesiből! Az én iskolámban kilencedikben heti 3szor volt 7 órám, aminek negyed 4kor van vége, ebből az következik, hogy minimum 1x lesz a kilencedikeseknek 8 órája, aminek így negyed 5kor lesz vége... 5re érnek haza, ja és persze lehet, hogy lesz 0. órájuk is amire be kell menni negyed 8ra, ami az jelenti, hogy 6kor indulni kell. KÖSZÖNÖM A LEHETŐSÉGET, IGAZÁN!!!
2012. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Jó nagy szar... :/


föleg azért mert a tesitanár egy szemét

a "mozgás örömei" aha nem ezzel a tesi tanárral... inkb mennék bicózni v akármi de a tesi pfuj

2012. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!