Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot tudnék elkezden...

Milyen sportot tudnék elkezdeni szeptembertől,16 évesen? Mik azok a sportok, amiket nem késő elkezdeni ilyen korban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából semmit sem késő elkezdeni, ha élsportról beszélünk az viszont már más tészta, mert akik ott vannak a toppon ők már 2-3 éves koruktól kezdenek alapozni arra hogy egyszer bajnokok legyenek..pl küzdősportokban eléggé magas szintre lehet eljutni 16 éves korodtól is, de ez igaz bármi másra is csak valószínűleg nem te leszel benne a legjobb a világon, ha fiú vagy akkor mondjuk 26 éves korodra súlyzós edzéssel + jó kajálással iszonyat jó fizikumot tudsz összehozni, amellett hogy megtanulsz egészségesen élni:D
2012. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És nem vagyok túl jó kondiban, nem szeretnék 30 éves koromra cukorbetegen egy tolókocsiban ülni :) Ez egy kicsit túlzás volt. 174cm vagyok és 80-81kg. Egészséges akarok maradni és ehhez szeretnék valami sportot.
2012. júl. 17. 18:13
 3/3 anonim válasza:
Ha az egészség megőrzése a célod, sportnak én az úszást javasolnám nagyon hasznos, minden izmot megmozgat, és el is lazít egy hosszú nap után. Meg nem is olyan drága.
2012. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!