Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok lefogyni? 2 kérdése...

Hogy tudok lefogyni? 2 kérdésem van.

Figyelt kérdés

Melyik az a sport amitől le lehet fogyni? 13 éves fiú vagyok, 66-68 kg és le szeretnék dobni 5-6kg-t.

Az asztalitenisztől lehet fogyni? 6 évig jártam kihagytam egy évet és most fogom újra kezdeni augusztusba.


2012. júl. 29. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Úszást javasolom, illetve bicikliz napi 10-15km-ert attól lehet fogyni. Járj szannuázni.
2012. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok mozgási lehetősség van, kocogás, bicaj, úszás, csapatsportok, de az étrend is lényeges. A fehérjebevitelt emeld kicsit meg és a szénhidrátot pedig csökkentsd le. Lényeg, hogy kalóriadeficitbe kerülj, így megindul a fogyás.
2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem tudom, hogy milyen kajákat takar ez a magas fehérje, alacsony szénhidrát bevitel. Példákat légyszi reggeli ebéd vacsinak. Köszi
2012. júl. 29. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2g*testtömegkg szénhidrát.

Fehérje: sovány húsok (csirke, hal, marha, pulyka), tojás, sovány túró.

Szénhidrát (ch): zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3. lenmagolaj


Itt vannak mintaétrendek,

[link]

de nem azért mutatom, hogy úgy kajálj, mint egy testépítő, csak hogy lásd, hogy kb. hogy néz ki egy szálkásító diéta. Neked ebben a korban elég kicsit figyelni arra, hogy kevesebb egyél ezekből vagy el is hagyhatod: fehér lisztes kaják, cukor, édes üdítők, telített zsírral teli kaják.

2012. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!