Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Leg Magic és...

Mi a különbség a Leg Magic és a Perfect Legs között?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem, árban van különbség közöttük, de szeretném tudni, h amúgy ua a kettő, v netán van különbség a használat során köztük?!

Ha használja vki vmelyiket, légyszi írjon!


2008. máj. 7. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a PL laposabb, mint a LM. Én az utóbbit használom, április óta mindennap, és 6kg lement.
2008. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Végül én is a LM mellett döntöttem, most próbálgatom:)

A dvd-re tornázol, v magadtól? Hány percet naponta?

2008. jún. 4. 07:14
 3/4 anonim válasza:
a dvd-t csinálom, áltatlában végig. amikor nagyon fáradt vagyok,akkor a lépegetések helyett pl. felüléseket csinálok, vagy lazítok, nyújtok. pár hét alatt bele lehet jönni annyira, hogy ne legyen izomlázad,amikor leülsz valahová :) és hogy végig bírd csinálni. legalábbis velem így volt. kitartást!
2008. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, én is dvd-re csinálom és az első pár nap tényleg olyan izomlázam volt, h alig bírtam felállni-leülni:)

Én még csak 1 hete csinálom, de remélem tényleg beválik!

Megpróbálok én is olyan kitartó lenni, mint te:)!!!

2008. jún. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!