Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásra tornadressz ilyen...

Futásra tornadressz ilyen melegbe?

Figyelt kérdés
Üdv. Minden nap szoktam eljárni futni hétköznap reggel 5 kor szoktam kimenni hétvégén meg olyan estefelé. Hétköznap reggelente nincs valami meleg pólóba meg melegítőbe szoktam futni de nagyon izzadok és amikor hazaérek akkor kicsit fázni is szoktam a saját levem miatt mert át izzadok. Valami praktikusabb ruhára gondoltam mert a tornadressz nem ázik át és testhez simul nem akadályoz a mozgásban sem. Mivel én a mezőre szoktam kimenni kocogni mert ott nyugi van jó a földes út viszonylag szabályos is. Én gondoltam arra hogy bemelegítésnek pólóba meg nadrágba mennék el oda ott levetkőznék és csak dresszben futnám a további köröket ez olyan 3000 méter durván. Közben megszoktam állni nyújtani felülésezni meg hajolgatni, guggolásokat is szoktam csinálni és még abba is jó lenne adressz mert nem látszana ki a derekam. De ilyen meleg időben főleg délután nem vennék a dresszre semmit mert akkor nagyon megsülnék benne mire kiérek a mezőre ami durván 800 méter szerintetek kimerjek menni dresszbe az utcára? És vegyek rá valamit? Szívem szerint csak dresszbe mennék de nem akarom hogy megbámuljanak, hazafelé már sétálni szoktam többnyire főleg ha nem sietek. Szerintetek futásra használjam a dresszt? 22/N

2012. júl. 28. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen dressz, valami képet mutass
2012. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem a futásra mindenképpen használhatod. Amíg kiérsz a mezőre és vissza, javaslok egy vékony futópólót és nadrágot (nem feltétlenül kell a vastag pamut póló és melegítő). Ilyenkor már leakciózva szoktak ilyen vékony cuccokat árulni a Decat*lonban.

Én fiú létemre kizárólag ilyen anyagú aláöltözet ruházatban futok (heti 4-5 alkalommal Budapesten a Margitszigeten). Futottam már lány tornadresszben is, csináltattam olyan ruhát ebből az anyagból, ami tornadressz és biciklis nadrág kombinációja (tulajdonképpen egy rövid száras tornadressz, ilyesmit használnak a férfi versenyző rövidtávfutók is), illetve most csináltatok fiú tornadresszt, ami tulajdonképpen egy kicsit a szabásában üt el a lány tornadressztől a comb kivágásban és a lábak közötti méretben. Ilyenben tornáznak a férfi tornászok. Tehát még az sem igaz, hogy ez a ruha kizárólag lányok részére készül.

Természetesen nyáron én minden alkalommal veszek rá egy vékony futópólót és nadrágot.

De még télen is felveszem (ekkor kizárólag tornadresszt) a melegebb futóruházat alá.

Akár télen, akár nyáron van még egy nagy haszna (és én tulajdonképpen ezért kezdtem el használni): mivel a testhez simul, nem dörzsöli ki a mellkasomat. Ez korábban előfordult akár a pamut pólóval, akár a sima futópólóval.

És még egy nagy előny: amint Te is írtad, nincs ki a derekad. Ez pedig elsősorban téli aláöltözetként használva ismét nagy haszon. Persze, ilyenkor sem látszik ki a derekad.

Remélem, sikerült bátorítanom.

Üdv.

2012. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!