Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kell tesiórára tornadressz?

Miért kell tesiórára tornadressz?

Figyelt kérdés
ha így van akkor miért nem mindenkinek (lányok-fiúk)
2012. máj. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

az kell? régen kellett csak, nem?

nem tetszik?

2012. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szabad mozgás miatt, takarja a derekadat nem fázol fel benne jól szellőzik van ilyen is ha olyat veszel persze.

Nekem ezzel érveltek még akkor gimiben amikor a tanárom kérte tőlünk. Fiúknak is van tornadressz nekik is egy külön fajta de az nem elterjedt. De hallottam olyan suliról ahol kérik.

2012. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert mondjatok amit szeretnétek de kényelmes, nehezebb benne megfázni, és teljesen szabad mozgást biztosít.

Szerintem már nem nagyon KELL senkinek. Hogy régebben mért nem mindenkinek azt nem tudom, de van olyan gondolatom, hogy így alakult ki. Ha fordítva alakult volna, az lenne társadalmilag elfogadott.

2012. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos már nem kell nagyon sok helyen.

Mert szerintem nagyon is hasznos lenne, a fentebb már leírt pozitívumai miatt.

Tornadressz pedig van fiúknak is, csak náluk régebben a tornanadrág + trikó terjedt el. Ennek az okát nem tudom.

2015. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!