Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy Rubint...

Hogy lehetséges, hogy Rubint Réka gyerekei hajszál híján kövérek?

Figyelt kérdés
Állandóan hirdeti, hogy mennyit mozognak a gyerekei, mindenfelé hordja őket sportolni. De én szinte daginak látom őket. Vajon miért ducik?
2012. júl. 27. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg csak zabot esznek, ami ugye ch-dús, és hát gondolj bele mennyi zab kell annak a magyar Sarah Jessica Parkernek az istállóba...
2012. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tényleg dagadtak


amúgy a gének miatt, eredetileg a norbi kövér, a rékát nemtudom, de valszeg ő is

2012. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de a fp oldalon regényeket ír, hogy az ő gyerekei mennyire sportosak, egészségesek és mennyire fontos egy gyerek életében a mozgás. Amit ma este feltett képeket a fagyizónál, annyira látszik, hogy mind a Lara, mind a Norbika kövér. Hm.
2012. júl. 27. 20:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne már! Én sem vagyok nagy rajongójuk, de a gyerekeiket miért kell szívatni? Különben meg nincs velük semmi baj, így néznek ki a normális gyerekek. Attól, hogy nem lóg ki a csontjuk, meg nem szálkás a hasizmuk még nem "dagik".
2012. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ki szívatja őket? Csak furcsa az a képmutató szöveg, amit a Réka nyomat. De, kövérek. Nekem is van két gyerekem, teljesen átlagos súllyal és nem, nem normál súlyú főleg Lara.
2012. júl. 27. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt még gyerekek. Nekem is volt ismerősöm aki kis korában duci volt de aztán megnőtt és a súlya nem változott így ahhoz a magasságához már nem volt kövér az a súly. A másik meg az hogy Norbi és Réka csak a marketinghez értenek, de ahhoz annyira hogy simán átb*sszák a sok ostoba kövér embert, mert egy könnyü utat kínálnak nekik. (Elnézést a trágár szövegért csak ezen a két szenny emberen könnyen felhúzom magam.)
2012. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Mer hajszál híján zabálnak mint állat. :-D
2012. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De pont gyerekként kellene, hogy vékonyak legyenek, hisz még most mozognak a legtöbbet. Minél idősebb egy gyerek, annál kevesebbet mozog, nem?

Legalábbis az én két gyerekem meg sem áll, és sokkal vékonyabbak, normál súllyal, normál étkezéssel, csoki evéssel, péksüti evéssel.

Nekem a képmutatás nem tetszik: cukormentes fagyizunk:)))))

2012. júl. 27. 20:53
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg tenisz tábor, meg lovastábor, meg futópadon futás, meg úszás.....

Nap, mint nap tesz fel ilyen képeket, én kész röhejnek tartom ezt így.

Nem a gyerekek a hibásak, hanem hamis illúzióba élni a gáz. Nem?

2012. júl. 27. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló alkat voltam, mint az ő gyerekei. Sosem mondták rám, hogy kövér lennék (akkor még :/), de tény, hogy voltak vékonyabb óvódás, majd később iskolás társaim. Ez viszont nem azt jelentette, hogy többet sportoltak... Én röplabdáztam, mégsem voltam olyan vékony, mint sok gyerek, akinek a mozgás max. az iskolába való elmenés és a tesióra volt, ráadásul többet is ettek (rám a hízékonyság miatt fokozottan figyeltek a szüleim, így kevesebbet/egészségesebbeket ettem, mint sok más kortársam). Ez van, ők ilyenek... De ettől még hazugság az, hogy a gyerekei sportos életet élnek, hiszen tényleg azt élnek.
2012. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!