Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 nap teljes szénhidrátmegvoná...

2 nap teljes szénhidrátmegvonás után hány gramm szénhidrátra van szükség a máj és az izmok raktárainak újratöltéséhez? 55 kg/nő

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég lesz szerintem a tömegnöveléskor nőknek ajánlott napi 3-4g*testtömegkg ch.
2012. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor azon már túl is vagyok :)
2012. júl. 24. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:

De remélem nyersen mérted és számoltad a ch-t. Csak azért mondom, mert kimérsz rizsből 200g-ot, amiben van 160g ch, de az megfőzve lesz 500-600g rizs, mert vizet vez fel. De a ch tartalma még mindig csak 160g. Tehát ha valaki a főzöttnek számolja a 80%-át, akkor nagyobb érték fog kijönni, pedig csak 160g ch van benne.

Ha ezt már tudtad (van aki nem, ezért is írom), akkor elnézést.:)

2012. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te nagyon profi lehetsz... Én csak úgy magamtól amatőrködöm :) Valójában nem számoltam, mert ez a bűnöző napom a héten. A többi napon tartom a magamnak kitalált diétát, ilyenkor van egy délelőtt, amikor jöhet a keksz és a péksüti... Délután már nem, és pluszban ilyenkor van a legnehezebb edzés, a láb.
2012. júl. 24. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Keksz és péksüti? :) Gondolom ezekről nem szeretnél lemondani.

Itt találsz jobb diétákat, és tápanyagtáblázatot, ha gondolod.:

[link]


Szálkásító diéta: [link]

2012. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is pont ezt a linket szoktam elküldeni a káposztalevesező barátnőimnek :)


Egyébként le tudok mondani a bűnözésről, időről időre meg is teszem, de nincsenek extra céljaim az edzéssel, egyszerűen csak jól akarom magamat érezni a bőrömben. Ehhez pedig az kell, hogy ne egyek (általában) szemetet és hogy mozogjak. A többi jön magától :)


Szép estét!

2012. júl. 24. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok. Szép estét neked is. :)
2012. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!