Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel dolgozhatom...

Milyen edzéssel dolgozhatom ki a hasamat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy milyen edzéstervel tudom kidolgozni a hasamat úgy hogy beveszítés nélkül látszódjanak a kockáim? és mennyi idő után látszódik a kemény munka? Értelmes válaszokat szeretnék! Előre is köszönöm! (Még valami. Mellette edzek a többi testrészre úgymond fegyencedzéssel! Csak evvel van problémám, kevés információt tudok erről! Előre is köszönöm még 1x :) )

2012. júl. 22. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy úgymond? Akkor most fegyencedzés vagy sem?

Amúgy pedig ha elég ideje csinálod akkor csak le kell adni a felesleget és látszani fognak.

2012. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért írtam hogy úgymond meg nem teljesen azt csinálom. Súlyzókkal is használok meg persze a saját testsúlyomat. különféle módszereket használok izom növelésre. És a hasamról hogy tudom eltüntetni a felesleget? Futás ...stb? Ja és az jó módszer a hasra mint pl: a fekve a lábemelés, felülés, ...stb amit itthon is tudok?
2012. júl. 22. 00:39
 3/7 anonim ***** válasza:

futás+diéta

Hát jó a felülés(tegyél valami puhát a hátad alá),hasprés, függeszkedve lábemelés.

Fekve nem olyan hatásos.

2012. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okéé köszönöm a válaszokat! :)és mennyit fussak 1 nap? :)
2012. júl. 22. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta legyen (napi 3g*ttkg fehérje és 1,5-2g*ttkg ch) és mellé heti min. 3-4, de inkább 5 aerob edzés, alkalmanként 40-50 perc. ez lehet kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzés, stb.
2012. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Énis már most 1-2 hét és meglesz a 4 kocka.

Ezt nem a futással értem el , hanem

idézek a másik bejegyzésemből:

"Felülés de nem egész.

Próbálom megfogalmazni:

a lábaidat felemeled összekulcsolod /a fejeddel legyen kb. egy vonalban/

és ugy előre - hátra /nem kell nagyokat de azért kicsi se legyen /

ebből ha mindennap megcsinálsz 500 (nemmuszály egyszerre pl.reggel 100 délbe 150 este 250)az már jó súlytól függ hogy mennyi idő lefogyni hát ezzel ellehet jutni a 4 kockáig is , a jobbaknál 8 ig.

Sok sikert"

De közbe mehetsz karra is fogsz 2 üveg 2.5 literes üveget telitöltöd vízzel és emelgeted !

Hajrá :)

2012. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyából értem hogy mit mondasz :) És okéé :D Van súlyzóm 6kg-os :D XD Nem nagy de szerintem ez is megteszi:) Köszönöm minden! ^^,
2012. júl. 23. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!