Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítok. Milyen kenyeret...

Szálkásítok. Milyen kenyeret fogyasszak? Melyek a szénhidrátmentes kenyerek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrátmentes nincs. Teljes kiőrlésű legyen.
2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a rozskenyér ugye?
2012. júl. 21. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Volta valamelyik nap Schobert Norbival egy riport, hogy szénhidrátmentes kenyeret fogyasszunk. Be is ment egy pékségbe, és így kérte.
2012. júl. 21. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Rozskenyér is van teljes kiőrlésű és csak félig az, un rozsos. Abban van sima fehér liszt is. Meg kell nézni rendesen. Norbinak sincs ch mentes kenyere, csak nagyobb a fehérjetartalma.

Szálkásításnál a mennyiség sem mindegy. Napi 1,5-2,5g*testtömegkg legyen a ch, a fehérje pedig 3g*ttkg.A magasabb ch értéken kezdj és ha nincs meg a heti 0,5 kg fogyás, akkor lehet csökkenteni.

A fehérje mindig maradjon 3g*ttkg, hogy ne izomból fogyj.

Inkább zabpehely, barna rizs és zöldségek menjenek, kevés kenyér.

2012. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Montez: Nem kötöszködni akarok,csak arra vagyok kiváncsi,hogy ezek a számok hogy jönnek ki? Mert van egy 195 cm magas 100 kilós ember meg egy 180 cm-es 100 kilós ember. Ha szálkásodni akarnak akkor szerintem nem ugyanannyi kajára van szüksége.

2. Meg van egy 18 éves meg egy 35 éves. 18 évesnek sokkal gyorsabb az alapanyagcseréje,gyorsabban emészt,növésben van stb...


Szóval arra lennék kiváncsi ,hogy szerinted egy 18 éves 195 cm magas 100 kilós ember meg egy 35 éves 180 cm-es 100 kilós ember is szálkásítani akar,akkor ezek szerint ugyanannyit kellene ennie? Még egyszer mondom,nem kötekedésből írom,csak kiváncsi vagyok erre.

2012. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam a ch-ból intervallumot. Fehérje kell 3g*ttkg magasságtól függetlenül. Sőt én 41 évesen, ha aláviszem az értéket, akkor izomból is sokat vesztek. Pedig lassú lenne a te logikád szerint az anyagcserém. De hidd el van több évtizedes tapasztalatom.

Ch-val lehet és kell is variálni. Ha nem fogysz lejjebb viszed, ha pedig, több, mint heti 1 kg a fogyás, akkor teszel hozzá. Ennyi a játék. Plusz kell telítetlen zsír is, amit megoldok két kanál lenmagolajjal +omega3 kapszulával.

2012. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!