Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornázás meztelenül? Ti...

Tornázás meztelenül? Ti csinálnátok?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm azt állítja ha meztelenül tornázok sokkal jobban megy mert nem azzal leszek elfoglalva hogy tocsog rajtam minden, hanem jobban elpárolog az izzadtság a testemről is, meg könnyebben is lehet mozogni? Ez tényleg igaz így amit a barátnőm mond? Ő szeretné ha egyszer együtt tornáznánk meztelenül náluk a bátyja konditermébe, még futópad is van ott. És milyen gyakorlatokat ajánlotok amit ruhába nehezebben lehet megcsinálni mint ruha nélkül. Tudom hogy van tornadressz amit arra találtak ki hogy könnyebben mozogjunk és még meztelenek sem vagyunk, de nincs dresszem. Köszönöm a válaszokat. 16/L

2012. júl. 17. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Amikor rohadt meleg 40+ Celsius hőmérséklet van akkor otthon boxerban szoktam edzeni. De meztelenül? Főleg valaki mással nem lehet, hogy a barátnőd közelebb akar hozzád kerülni? Szerintem minimum nudista hajlamai vannak, de inkább bi vagy leszbi.
2012. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok szempontból jobb ruha nélkül tornászni, szerintem nagyon jó érzés, de azért meztelen fenékkel nem feküdnék rá különféle, más izzadt disznóktól ragacsos tornapadokra. De egy törülközőt ráterítve esetleg igen.
2012. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
csak látni akar meztelenűl :D aztán jön az ad mossam meg a hátad téma xD
2012. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy melltartó/top és egy sportos franciabugyi mennyit változtatna a hőérzeteden? :)

(lefogadom, h a bátyja bekamerázta a termet) :)

2012. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ci.ara ***** válasza:
100%

eléggé naiv vagy kislány :D:D:D


de sztem is amit előttem leírtak bugyi+sportmelltartó :D

2012. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

leszbizni akar,eléggé egyértelmű,vagy legalábbis meztelenül látni téged.

a meztelen edzés meg egy rávezetése a dolognak a részéről.

2012. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én szivesen tornáznék meztelenül. Sokkal jobb érzés akár mit csinálni meztelen.Sokkal kellemesebb, könnyed.

Régen az olimpiákon is meztelenül voltak a sportolok.

2012. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!