Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan építsek fel minél...

Hogyan építsek fel minél gyorsabban szálkás izomzatot? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy gyorsan amennyire csak lehet természetes úton (leginkább gyakorlatokkal) szeretnék felépítni szálkás izmzatot a testemre. Abban kérem a segítségeteket hogymondjatokmár olyan gyakorlatokat amiktől gyorsabban fognak fejlődni az izmaim

Ezt valahogy így képzeltem el:

Karizom erősítés: súlyemelés

Előre is köszönöm a segítséget !:)



2012. júl. 15. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

nem a gyakorlatoktól nő az izomzat hanem a tápanyagtól, de ez nem 2 nap

és tömegelésnél jön fel egy minimális zsír is

2012. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan nem tudsz naturálban szálkás izmot építeni. Évek kellenek hozzá. Naturálban havi 1kg izom ami elérhető.

[link]


Kezd el a súlyzós edzést tömegnövelő étrenddel, ennyit tudok javasolni és ezt olvasd el, minden benne van, alul van tovább gomb is: [link]

2012. júl. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aztarohadt, ez most komoly így kora reggel?
2012. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kitől kérdezed?:)
2012. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Navajon :D "természetes úton", "leginkább gyakorlatokkal", "gyakorlatoktól gyorsabban", "karizom erősítés: súlyemelés". Vagy nekem vannak túl magas fogalmazáskészségi elvárásaim? :D
2012. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem , csak én írtam kora reggel, így jogosan gondoltam, hogy nekem szól a dolog.:)
2012. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa, azt nem is néztem, csak nemrég keltem, és ugyan tudtam, hogy majdnem 11 óra volt, csak gondoltam vicces ezt kora reggelként aposztrofálni :D
2012. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így belegondolva tényleg vicces. Főleg az én kelési időpontomhoz.:)
2012. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!