Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok olyan szálkás...

Hogy tudok olyan szálkás lenni mint Vivian Cheruiyot?

Figyelt kérdés
Főleg karban. Tudom, hogy genetikailag is ők ilyenek, de akkor csak hasonlóan szálkásnak. Ha lehet ne írja rögtön mindenki, hogy nem lehet, ha pedig valaki tud segíteni akkor kicsit bővebben írja le.17/L és 46kg vagyok.
2012. júl. 12. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ő minden csak nem szálkás. Inkább csak simán vékony. Az a szálkás, ha van izom is és látszanak az izomrostok.

Amúgy szálkásító diéta kell és aerob edzés, de 46 kilósan nem javaslom a szálkásítást, előbb kellene némi izom is.

2012. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kezdj el mozogni és diétázni ez a legfontosabb..
2012. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De 46 kilósan hova diétázzon???
2012. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem fogyókúrát írtam diétázni mindenkinek lehet mivel a diéta magába foglalja ha csak étrendi változásról is van szó. Bár jó lenne látni hogy mutat az a 46 kg :)
2012. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végül is a tömegnövelő étrend is egyfajta diéta, mert a diéta szó jelentése: speciális étrend. De általában a diéta szónál fogyásra asszociálnak az emberek, ezért veszélyes használni egy 46 kilós embernél. Mert még azt hiszi, hogy fogynia kell, pedig pont fordítva.:)
2012. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Így bizony , de kéne tudni hogy sportolsz-e valamit , hányszor egy héten , milyen lehetőségeid vannak evvel kapcsolatba és aztán egy étrendet és edzéstervet kitalálni.
2012. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

ma 18:29

ne tagadd hogy azt írtad hogy fogyózzon mert ha nem azt akartad volna akkor nem így írod és nem rakod bele azt se hogy kezdjen el mozogni.


kérdező,a futkározó lány,lény ritka ronda.

mint egy etióp de lehet az is nem tudom.

te inkább pakolj fel egy kis izom tömeget és majd utána szálkásíts hogy ne úgy néz ki mint az a lány,lény.

akkor legalább úgy lehetsz szálkás hogy a formád,alakod is jó lesz.

2012. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mit ne tagadjak ? Tanuvallomást tettem volna ?
2012. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, mindegy, szóval ne legyen szálkásítás szerintem, hanem kis izomtömeg kéne, amit tömegnövelő étrenddel kellene elérni. Nőknél ez 2-2,5g*testtömegkg fehérje naponta és 3-4g*testtömegkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene összerakni (főleg):

fehérje: sovány húsok, tojás (sosem nyersen), sovány túró, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, krumpli, tk kenyér, tk tészta, sok zöldség.

zsírok: omega3, lenmagolaj.


Mintaétrendek:

[link]

2012. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem is értem a kérdést.

elolvasod a sportolónő rövidebb életrajzát,aztán azt csinálod amit ő.

eljársz atlétika edzésre,meg betartod a sportolói étrendet.

aztán előbb utóbb hasonló leszel.

2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!