Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy...

Hogyan érhetem el, hogy szálkás legyek?

Figyelt kérdés

15F vagyok, mindössze 60kilo.

Nem értek ehhez nagyon, most kezdtem bele abba, hogy itthon fekvőzök és felülésezek.

Ez mennyi idő alatt hozhat látványos eredményt?(vastagabb kar, kockás has)

Hoz eredményt egyáltalán?



2012. júl. 6. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétával. De egyszerre nem tudsz izmot növelni és szálkásítani.
2012. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta+ aerob edzés.

Felülés fekvő nem hoz látható eredményt, maximum erőnlétit vagy állóképességet.

2012. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Diéta?180cm vagyok és 60 kilo.

Vagy én értem félre? :D Ez pontosan miből áll?

2012. júl. 6. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked kb 120g fehérje és 300-360g ch 5-6étkezésre bontva.

De 60kilósan nem nagyon van értelme elkezdeni. Először izmot kéne építeni.

2012. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neki nem inkább tömegelni kellene?
2012. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
hát ja. én 80kg alatt nem is merek másra gondolni tömegelésen kívül (rólam van szó)
2012. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Butaságok. 15 évesen 60 kiló és 180 centi. Ebből azt következtetem, hogy a magasságban már olyan drasztikus változások nem lesznek illetve a súly sem fog túlzottan emelkedni az évek múlásával. Alapvetően vékony , ektomorf testalkatú, gyors anyagcsere. Neki nem kell diéta. Az ilyen genetikát a legkönnyebb feledzeni általában egy komoly szálkás atléta kinézetig. Jó magam is ilyen vagyok és sosem követtem szigorú diétát. Megeszem amit elém raknak itthon és kész. Iszom hozzá a fehérjét aztán ennyi. Aerob edzés sem kell. Kardió sem. Az edzést kell meghúzni és kész. Zsír alig jön rám valami. Most voltam bőrredő mérésen, mert nem hittem el, hogy 8.1% os a testzsírom a mérőszalagos mérésekkel és a bőrredő is 9.7%ot állapított meg. Szóval az egész elenyésző. Én is 181 centi és 55 kilóval kezdtem el edzeni. Aztán azóta nőttem 4 centit és híztam 30 kilót. 4 év alatt.

Ilyen a frankó genetika és nagyon úgy nézem, hogy neki sem lesz túl sok problémája ezzel. Bár vannak olyan vékony testalkatú emberek akik hízékonyabbak has tájékra, de ha nem fog összezabálni mindenféle csokit, kenyeret kenyérrel, kolbászt kolbásszal stb. akkor probléma nem lesz belőle. pláne nem kell 2 óránként enni, mint a 7 hónapos csecsemők.

Először is: Vastagabb kar a fekvőtől nem lesz. Vagyis ez így nem igaz, mert nyilván vastagodni fog, de inkább a tricepsz, mint a bi, tehát olyan értelemben, amilyenben te gondolsz rá nem lesz látványos eredmény. Ahhoz súlyzózni kell. Elég egy pár 8 kilós, állíthatós kézi súlyzó. A fektő támasz az frankó általános erőnlétnövelő illetve a cicit is ki fogja rajzolni ha a súlyod nem fog rohamosan megindulni attól, hogy nem azért vagy vézna, mert ilyen a genetikád, hanem azért mert össze van szűkülve a gyomrod, nincs étvágyad és egy büdös kocka vagy akinek az utolsó dolga a kajálás. Elnézést a túlkapásért:D

Hasra pedig ismétlem önmagam: Youtube és beírod, hogy brutál has 7 percben vagy valami hasonló és megcsinálod amit látsz. Hasonló esetben, szóval ha nem fog az edzéstől megnövekedett étvágyad rohamos súlyfelszedéssel társulni akkor szerintem 3 hónap folyamatos meló után már látható lesz az eredmény. A hasadon mindenképp. Magad mellé szorított karral még a karod is jól fog fesleni. :)

2012. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lábazni én fogok?
2012. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.

2012. júl. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

7.


Szval akk annyi, hogy emeljek súlyt, fekvő, felülés és akk lesz vmi..téll nem vok az a zabálós típus és nem azért mert kocka vagyok, hanem azért mert egyszerűen nem birok sokat enni...téll az az összezabálok mindent és semmi sem történik tipus vok..

2012. júl. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!