Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Ceglédi....

Locamotiv kérdése:

16 éves vagyok. Ceglédi. Járhatok még judora vagy már túl késő lenne az én koromba?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem késő. Én 22 évesen kezdtem taekwondozni... Aztán pillanatok alatt bepirosodtam.
2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy megunom:S mert nemvagyok kitartóó.. de viszont nagyon szereték egy jó sportot és lehetne ilyen földharcos judo , birkózás ,brazilian jiu jitsu, mert őszintén jártam bokszra nagyon jól csináltam csak kicsit féltem az ütésektől
2012. júl. 15. 21:47
 3/4 Bratilla válasza:

Szia! Én lány vagyok, 15 évesen kezdtem el a taekwondót. Én sem vagyok valami kitartó, igazából a kíváncsiság motivált, amikor elmentem. Azóta eltelt egy év, és bár fárasztó, néha legszívesebben otthagynám az egészet, mégis szeretem. :) Vannak, akik sokkal később kezdik el, tehát szerintem érdemes lenne megpróbálnod. :)

16/L

2012. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vagy elkésve egyáltalán. Én 22 éves koromba kezdtem el az Aikido-t. Sok dologba belevágtam már én is és hamar meguntam. De arra rájöttem, hogy nagyon fontos a jó társ/társaság. Húzóerő!

Ha félsz az ütésektől valami izület feszítős, súlypont kontrolláló harcművészetet, küzdősportot keress, pl.: Aikido, BJJ, Judo. De ha ezekben is igazán jó akarsz lenni, akkor is fejlesztened kell az ütő, rugó technikádat és tűrnöd kell a pofonokat!

Sok sikert, kitartást!

2012. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!