Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Ceglédi kórházba járhatok...

A Ceglédi kórházba járhatok vizsgálatokra SZTK alapon?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor ez hogyan működik? Kell beutaló? Fel kell valakit hívni...Stb?

Előre is köszönöm!


2011. dec. 28. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted a kérdést? Odaülni nem lehet például a szájsebészet elé és kivárni a sorod, előbb beutaló kell amit előtte a sztk-ban adnak a fogászaton. És így tovább az összes mindenféle vizsgálat. Előtte valaki beutal valahová. Ird le hogy milyen ügyben, hátha tudunk segíteni, képzeld én is így jártam, iszonyú fájdalmakkal múlt héten sírva könyörögtem a szájsebészeten, de meg se nézték, előtte az sztk-ban a fogorvosom, viszont NEM adott beutalót, pedig kifejezetten kértem. Persze a kórházban mondták, hogy kellett volna hogy adjon, szóval vigyázz. De a jó hír, hogy maga a körzeti orvos is tud ilyet adni egy csomó helyre, párom elment kocsival, útközben felhívta a körzetinket, hogy nagyon kéne a papír, és 10 perc múlva futva hozta a kórházba, és végre elláttak. Amúgy SZTK alapon van minden, és minden ajtóra ki van írva, hogy hánytól-hányig van magánrendelés, oda telefonon tudsz bejelentkezni, ha fizetni akarsz.
2012. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 locamotiv válasza:
engem ott műtöttek viszértágulattal
2012. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 locamotiv válasza:
mondjuk én Ceglédi is vagyok.. de egy dolgot jegyezz meg... ha vérvételre kell menni ne a kórházba hanem az sztk-ba.. nekem a kórházba nyomatták és elis ájultam mert hülye volt az aszisztens .. az sztkba meg 1 vette a vért 1 figyelt rám 1 meg beszélt hozzám ilyan 45 év fölött és nagyon kedvesek.. amugy kicsit gányos a ceglédi kórház:S de nem haltam meg:D
2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!