Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik SZTK-ba járnak vizsgálato...

Akik SZTK-ba járnak vizsgálatokra, azokkal történt már valami megalázó?

Figyelt kérdés

Vagy mennyire voltak bunkók az orvosok?

Kiváncsi vagyok történetekre.


2011. jún. 15. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk volt fogadott orvosom, de ő nem ért rá, így az SZTK-ba mentem és a doki nem csinálta meg az ultrahang vizsgálatot (a 12. hetit)és iszonyú bunkó volt. De itt olvastam erről a dokiról, nem személyes ellenszenv volt, mert volt akinél rejtvényt fejtett és fel sem nézett és nem vizsgálta meg, pedig fogadott dokija sem volt.

A második esetben nem lett jó az AFP-m és a kórházi doki kért ismétlést, elmentem az SZTK-ba és nővérek! elhordtak mindennek, hogy a 19. héten mit akarok AFP-t csináltatni. És mondtam nekik, közgazdász vagyok, nem orvos, honnan tudnám, én csinálom amit az orvos mond. De nyugodtan írják meg a kórházi dokinak, hogy szerintük ez felesleges-na erre elhallgattak. Mondjuk ez a tapasztalatom, nagy pofájuk van, de mihelyt kéred, adják írásba, nem győznek hebegni-hápogni.

Egyébként nem jártam az SZTK-ba, pont a fentiek miatt, ennyi elég is volt belőlük, anyukámat küldtem a táppénzes papírért, meg a beutalókért is.

2011. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem történt velem semmi megalázó,mindig kedvesek voltak!
2011. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mindenki kedves,jófej volt.Szülésnél az ügyeletes doki, szülésznők is:)Nem bántam meg:)
2011. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3.babáűmat várom eddig mindig sztk-ba jártam és soha semmi rossz nem történt.nagyon kedvesek voltak velem a mai napig
2011. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem épp a napokban történt,igaz kórházba voltam és ott voltam ultrahangon de azért bele illik,mivel sima kórház volt.

Miután ultrahangozott,lekecmeregtem a két szintes lépcsőről,közbe véletlenül a lépcső alá esett a telefonom.Keresgéltem hogy hol lehet,hajolni már 8hónapos terhesen nem tudok igy letérdeltem szó szerint a dokika mellettem állt és még megjegyzi,hogy ne a jobboldalt keresse hanem balra,de egyébként is nagyon fontos ide a telefon!Hát nekem fontos igen,hogy ne lopják el a kórházba.És ez egy nagy sztár doki volt.De szerencsére nem az enyém.Szerintem bele is halt volna ha méltóztat lehajolni és felvenni a telefont!34 hkm

2011. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bunkó dokit bárhol találsz, nem kell ahhoz sztk-ba menni:) Meg amúgy is az egész eü-s hozzáállás a béka segge alatt van a legtöbb intézményben.

Persze attól is függ, épp milyen napja van az emberkének. Nekem pl volt, hogy befektettek túlhordással a kórházba. Fogadott dokim volt, elvitt flowmetriára meg uh-zni, nekem a kulcsom esett ki a zsebemből az uh-ágy alá. Hát a dokim, egy nővér és egy kisdoki feküdt a földön, és keresték a kulcsot, én nem tudtam lehajolni. De ugyanez a doki pl legutóbb (ismét terhes vagyok) iszonyat flegma volt a terhesgondozóban. (mondtam, hogy mostanában sokszor feszül hátul a combom, erre ő tök undokan: hát én nem tudom, mi az! )

2011. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba járok sajnos.A terhességem 8. hetétől el kellett mennem táppénzre mert annyira rosszul voltam, hogy nem tudtam dolgozni, de még a fürdőszobába is alig tudtam néha kimenni. Megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy mi legyen, ő azt mondta, hogy táppénzen fog tartani, ne menjek dolgozni. Aztán kitalálta, hogy 6 hónapos terhesen menjek vissza dolgozni, vagy keressek új munkahelyet (nagy hassal, a munkám 13 órás műszakból áll, és kemény álló munka mert felszolgáló vagyok ahol ráadásul még dohányoznak is) mert ő nem tart tovább táppénzen. Az is kiderült később, hogy Csak akkor "tud" továbbra is betegállományban tartani, ha fizetek neki érte. Na ez milyen??? Nem fizetek elég TB-? Még azért is fizessek ami alanyi jogon jár?
2011. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél történt,hogy a doki elfelejtette közölni,hogy nem 1,hanem 2 embrió van a pocakban,csak az egyik már nem él.Csak egy hét múlva a kórházban az uh-n tudtam meg.Újabb 1 hét múlva sajnos a másik is utána halt,akkor megkaptam egy másik kórházban az ügyeletes dokitól,hogy fejezzem már be a sírást,mert nem kíváncsi rá.
2011. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogyne pont tegnap és előtte 2 héttel is.

Bementem egy hétfői nap, mert vasárnap este felfáztam, a doki durva volt beszédileg is és a vizsgálati módszere is nagyon fájdalmas volt, még a pici is észlelte, hogy valami nem jó, nagyon zaklatott lett és nem találta a helyét.

Megvizsgált majd közölte, hogy jöjjek vissza 2 hét múlva az eredményért, de ne számítsak semmi jóra és itt a beutaló reggel jelentkezzek labor vizsgálatra. Mindezt nagyon lekezelően és fél vállról mondta. Elmentem a laborba és tegnap az eredményekért, mert csak féltem a babám. De ott jött a java, egy 20 éves nővérke úgy rám förmedt, köpni-nyelni nem tudtam, csak pislogtam. "Mit keres maga itt? Nem tudta, hogy már ügyelet van!" (Egy órára értem oda háromig van rendelés.) "Hol járt maga délelőtt?" Ki az orvosa?" Hiába mondtam neki, hogy csak egy leletre várok, meg sem hallgatott. Legszívesebben felpofoztam volna.

2011. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!