Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem edzés tervet?...

Írnátok nekem edzés tervet? (konditermi edzés)

Figyelt kérdés
Szeretnék gyúrni járni, de nem tudom, hogy miket kell csinálni. Milyen gyakorlatokat csináljak, ha izmosodni szeretnék. Tudom,h ogy van sok a neten, de szeretném ha leírnátok, hogy szerintetek miket csináljak. Heti 3x mennék. Köszönöm
2012. júl. 15. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Válassz egy kezdő átmozgatót: [link]


Remélem tömegnövelő étrended van mellé.:)

2012. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ci.ara ***** válasza:

bodybuilder.hu alapismereteket olvasd el először rakd rendbe a kajád! Első hónapba legyen meg az átmozgató edzés aztán menjél rá osztottra :)

Sztem senki nem fogja leírni a gyakorlatokat :/

Tényleg ha becsületesen egy napot rászánsz erre meg lesz a kaja meg az edzésterv is és ha ezek után lesz vmi kérdésed akkor kérdezd meg vagy akár írd le egy új kérdésbe az edzésedet ha nem vagy benne biztos úgy már többen fognak segíteni :D

2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!