Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal tudnám a...

Milyen gyakorlattal tudnám a karom vastagságát növelni? úgy értem, hogy ha szembe állok a tükörrel és szélesebb legyen!

Figyelt kérdés
edzés után oldalról látszik,hogy nagyobb a karom vastagabb de szemből kb sehol semmi

2012. júl. 14. 22:53
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%

ha eddig nem végeztél kalapács bicepsz gyakorlatot akkor iktasd be de egyébként majd vastagszik az is ha tömegesebb lesz a karod.

a tricepszedet remélem edzed,annak nagyobb szerepe van benne mint a bicepsznek.

2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
edzél továbbra is normálisan karra (IS). amúgy a vastagságát szemből nagyrészt a tricepsz adja. ha megnézel egy profi testépítőt a karja kb 2/3-a tricepsz és csupán csak 1/3-a a bicepsz.
2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na dirtboy megint megelőzött:)
2012. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mondanátok jó tricepsz gyakorlatokat? mert pl bodybulideren egybe van minden , lehet csinálok arra is csak nem tudom ,hogy az arra megy...

mikor a nyakam mögé engedem a súlyzót és emelem az az ugye?

2012. júl. 14. 23:33
 5/9 dirtboy ***** válasza:

nincs egyben,ez mind tricepsz gyakorlat

[link]

2012. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

letolás kötéllel csigán, letolás rúddal csigán, lórúgás, tolóckodás, esetleg ha van a teremben tricepsz gép akkor az és amit írtál az is jó.

persze tricepszre csak 3at válassz.

2012. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,innen ki is néztem már párat:)
2012. júl. 15. 00:09
 8/9 anonim ***** válasza:
én 8éve úszó vagyok (lány), és tavaly elkezdtem rendesen enni, ettől egy év alatt tökre pasis vállam, meg hátam lett(már kezdem szégyellni, de gondolom fiú vagy, úgyhogy nem kell aggódnod), szóval egy rendes edző meg sok kaja, hidd el, hogy nem fogsz elhízni xD
2012. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap rámentem a tricepszre is a gyakorlatokkal amit írtatok.Most érzem is a karom hátsó részében.
2012. júl. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!