Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mely kondi gyakorlatok azok,...

Mely kondi gyakorlatok azok, amik kevésbé terhelik a könyök ízületet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Másik kérdésem,aki vett Joint x-et,az milyen pozitív hatásokat tapasztalt? tényleg működik?
2012. júl. 11. 20:07
 2/5 Sznofru ***** válasza:
Ha jól gondolom, akkor a nyomógyakorlatok terhelik jobban, a húzók meg kevésbé.
2012. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyakor ***** válasza:
nekem régebben a vállam és néha a csuklóm sz*rakodott edzés közben/utána, vettem egy párszor joint-x-et meg másfajta ízületvédőket, hasonló árkategóriában.Nekem mindegyik használt, fájdalom elmúlt, jah meg persze kiiktattam azokat a gyakorlatokat amik b*sztatták a csuklóm, meg hosszabb ideig melegítek mostmár.
2012. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mind kettőtöknek.

Ha veszek Joint x-et akkor a 100 db-osból vegyek két dobozzal a biztos hatás érdekében?

2012. júl. 12. 20:47
 5/5 Gyakor ***** válasza:

ha van rá keret sztem vehetsz.

De a legfontosabb a megfelelő bemelegítés, és a gyakorlatok helyes végrehajtása(ne ráncigáld a súlyt, csak szépen lassan!)

meg ha érzed hogy valamelyik gyakorlat közben fáj az izületed, akkor vagy szarul scinálod(nézz ezesetben utána hogyan kell) vagy helyettesítsd más gyakorlattal.

2012. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!