Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit tudnek fejlodni egy...

Mennyit tudnek fejlodni egy ev alatt? (kondi)

Figyelt kérdés

Tehat kene valami teljesitheto cel, nem szeretnek testepito lenni, csak izmosabb.

Rendes feherjebevitettel, konditermes edzessel.

Mell-has-lab, bicepsz-mell -has, tricepsz-hat-vall.

Heti 3x termezek.

Nem feszitettem a kepeken.



[link]


[link]


176 cm, 70kg.17f.



2012. júl. 10. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg rád fér az edzés,haver.(nem akarlak megsérteni) Ennyitől sokat fejlődhetsz,sok sikert.Èn a 0- ról indultam,2 éve edzek,és rengeteget fejlődtem..
2012. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:

Ha két melledzés van egy héten akkor az antagonistát(hát) miért egyszer edzed?


Én egy normális osztott edzéstervet javasolnék, miután a kb 1 hónapig először teljes testet átmozgató, szoktató edzés megvolt.

2012. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem igazán lehet megmondani mennyit fejlődsz. függ attól hogy mennyire tartod be a kaját, az edzéstől és genetikától is. meg persze attól is hogy cigizel-e meg mennyit iszol hétvégente, persze ezek ha lehet 0-ák legyenek, főleg 17évesen (bár tudom nagyon menő, de igazából nem:)) de egy év alatt komolyabb eredményeket ellehet már érni.
2012. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy év alatt ha minden tuti, akkor naturálban havi max. 1kilót fejlődhetsz izomban. Később ennyit sem.

[link]

2012. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kiló izom havonta nem lenne semmi, bár gondolom ez egy olyan idill, amit csak tökéletesen betartott étrenddel lehet elérni.
2012. júl. 11. 01:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez étrend, és főleg genetika függő.
2012. júl. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!