Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (online fogadás)

Most mit tegyek? (online fogadás)

Figyelt kérdés
Elkezdtem tavaly fogadni csak tippmixel ment is meg jött is pénz ! Egyik haverom megmutatta nekem az unibetet mivel nem múltam el 18 ugye kamu születési időt adtam meg !! Nah mind1 nem is nyertem sokat el is buktam !! 2 napja vagyok a bet365-nél és hát feltöltöttem 1500 Ft és ma felvittem 15000-ig !!!! De ugye ott mielőtt letudnád venni a pénzt igazolnod kell hogy elmúltál 18 , én kerek egy évet hazudtam mert 94-ben Augusztus 18.-án születtem és 93-ra írtam csak át !!! Szerintetek mit kéne tennem ? Már szarhatok arra a pénzre vagy lehetséges hogy letudom venni augusztusban majd a betöltöttem ? Létszíves értelmes válaszokat kérek ! Előre is köszönöm a fáradságot !
2012. júl. 8. 17:46
 1/2 anonim válasza:
szerintem amint elküldöd az igazoló dokumentumot és meglátják h kamu évet adtál meg, zárolják vagy törlik a számládat. Ha biztosra akarsz menni, akkor csináltass valaki ismerősöddel (aki elmúlt 18) egy accountot és pokeren játszátok át a pénzt az ő számlájára. Gondolom bet365nél is van sok üres pokerterem, ahol ezt könnyen meg tudjátok csinálni.
2012. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg erre nem is gondoltam :D , köszönöm a választ !!! :D
2012. júl. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!