Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Nutrend Mass Gain 14 úgy jó...

A Nutrend Mass Gain 14 úgy jó lenne, hogy edzés után 2 kanál+rakok bele fehérjét + dextrózt? Többi lent

Figyelt kérdés
És reggel meg sima fehérje zabbal. Pihenőnapokon meg Mass gain 14+dextróz és reggel meg fehérje + zab. Jó lenne ez tömegnövelésnek? 14 vagyok úgyhogy nem akarok olyan drágát venni még.
2012. júl. 4. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem jó. Fehérjét oké, ha raksz bele, mert szinte semmi nincs benne, de dextróz minek egy tömegnövelőbe. Tömény szénhidrátba még tennél dextrózt? Nem kéne.:)

Reggel a zab+protein az jó lesz.

2012. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és dextrózt akár mikor lehet inni magába?
2012. júl. 4. 19:43
 3/20 anonim ***** válasza:

Magában soha. Ha nem akarsz cukorbeteg lenni és/vagy zsírban hízni. CSAK edzés után menjen a dextróz, de akkor is csak proteinnel. A nap többi időszakában összetett szénhidrát menjen, zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű kenyér. Ez legyen az alap.

Fehérje pedig: csirke, tojás (sosem nyersen!), sovány túró, protein.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2012. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Magyarázd el, mert nem értem. Venni akarsz egy nem drága tömegnövelőt, Nutrend Mass Gain, ami 14%-os proteint tartalmaz ennyiért.

[link]


Amikor itt van mondjuk egy 35%-os proteintartalmú

[link]

ebbe már nem kell tenned plusz protein, meg plusz dextrozt.

2012. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2012. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Keverheted nagy mennyiségben is. Utánaszámoltam neked, hogyha tennél 1kg Mass Gain 14-hez pl. 100whey pro professionalbol (de persze akármilyen tejsavó jó) 400g-t akkor lenne egy fasza 35%-os tömegnövelőd(35% protein). Ugyanakkor, így ez 2940,8 Ft/kg ár lenne, és mégis 'csak' tömegnövelő, túlárazottan van benne csomó cukor, jobban jársz, ha veszel dextrózt+ valami olcsóbb tejsavó proteint és edzés után kevered a turmixot. Ráadásul a tejsavó proteint rakhatod amihez csak jólesik, és kb 75% -os a fehérje tartalma, ezért nem kell "tonnákat" beleönteni, ha valamihez egy kis plusz protein kéne (és tele van cukorral...).
2012. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék olcsó tömegnővelőt venni hogy teszek bele kreatint (5g) BCAA-T (folyékony) és tejsavót.
2012. júl. 4. 20:40
 8/20 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

Amit ajánlottál az tele van cukorral. 45g ch-ból 25g cukor. amit én kerestem ot 30gból 10g

2012. júl. 4. 21:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Ott a turpisság, hogy csak a dextrózt szokta néhány gyártó cukorként feltüntetni. Pedig a fruktóz is az és az izmok töltésére nem is alkalmas, mert megy a májba, ha pedig az tele van, akkor lerakódik zsírként. A maltodextrin is gyorsan felszívódó ch a nagy molekulatömeg miatt, tehát cukorként viselkedik. Mint a vitargo. Mindkettő keményítő hidrolizátum.

Tehát kérdező te ne gondold, hogy jó kis lassú ch-t veszel a nutrenddel. Ha olyat szeretnél, akkor; MHP up your mass.

2012. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A Nutrendel én gyors ch-t akarok
2012. júl. 4. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!