Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a fegyenc edzés?

Mi a fegyenc edzés?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom milyen gyakorlatokból áll a dolog. Valaki be tudná linkelni a könyvet olvasható elektronikus formában?

2012. júl. 3. 18:04
 1/3 dirtboy ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Én egy éve csinálom. Tulajdonképpen a saját súlyoddal való edzésről van szó. Van hat darab gyakorlattípus ami az egész testedet fejleszti ezt kell gyakorolni. Minden gyakorlattípusnak van egy vége, egy cél, amihez el kell(ene) jutni. Tehát például a fekvőtámasz vége az, hogy csinálsz 100 db szabályos egykezes fekvőtámaszt. Nekem nagyon bejön ez a fajta mozgás, de embere válogatja. A neten elég sok helyen van már róla írás, javaslom, hogy keress rá. Egyébként még annyit tennék hozzá, hogy én tavaly augusztusban kezdtem. eleinte gyorsan haladtam, ami azt jelenti, hogy két havonta tudtam ugrani a fokozatok között. Most viszont már igen hosszú ideje nagyon lassan haladok előre. Üdv. Józsi
2012. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt meg lehet kérdezni hogy most hol tartasz?
2012. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!