Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik proteint ajánljátok?

Melyik proteint ajánljátok?

Figyelt kérdés

full force simple whey ,

full force whey protein force,

vpx sygnex

mutant whey

gaspari myfusion


Ezek közül melyiket ajánljátok? Miért?


2012. júl. 2. 13:35
 1/3 Zakathol ***** válasza:
vpx. Ár/érték arányban az egyik legjobb szerintem.
2012. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én az elsőből küldtem be 2 kilót vettem egy kiló csokisat és 1 kiló epreset a csokisnak valami undoritó íze volt az epresnek viszont elviselhető a lényeg, hogy nagyon hideg vízbe kell feloldani, úgy annyira nem érzed az ízét, ár/érték arányban nagyon jó és nálam tömeget is hozott(persze szén hidráttal elkeverve)
2012. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 4 az whey gyors felszívódású. Az utolsó mátrix gyors lassú proteinekkel. Az 5 közül az első kettő nagyon kicsit %-os protein a gaspari új is csak 61%-os. Szóval ezek kilőve!

Mutans whey is 61%-os ráadásul egy phospholipidekkel megnövelt whey, tehát a felszívódása nem a legjobb.


Marad a Vpx. ami egy koncentrátum izolátum ízektől függően %-os protein tartalma 70%-osnál nagyobb.


Vagy válassz mást.

2012. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!