Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A jobb kezem erősebb mint a...

A jobb kezem erősebb mint a bal. Hogy lehet egyszintre hozni?

Figyelt kérdés
Járok kondiba, a gépeknél ez nem jelent gondot, de az egykezes gyakorlatoknál, ami ballal nehezen megy, jobbal megse érzem.
2012. júl. 2. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj idővel hozzá erősödik a másikhoz edz ugyanúgy mint eddig
2012. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Türelem, senki sem szimmetrikus, a kitartó edzés meghozza a gyümölcsét. Mindenesetre törekedni kell az egykezes súlyokkal végzett gyakorlatokra, hogy ne tudjon az egyik oldal terhelést levenni a másikról. Pl. aszimmetrikus mellizom esetében egykezes nyomások, esetleg gépeken egykezes mozdulatok végzése. Ezen felül, nagy szerepe lesz a koncentrációnak: sokkal jobban kel koncentrálni a lemaradt oldalra, figyelni kell az izomérzetre. Végül pedig, egy-két extra sorozatot is bedobhatsz a lemaradt oldalra, de ne többet.
2012. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öhmm... szerezz egy barátnőt..
2012. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne jobb kézzel rejszolj
2012. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
elég baj az nektek ha rejszolásra szorultak ezért kell lejárni edzőterembe és kinézni valahogy, így legalább mindig van aki segít rajtunk!
2012. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közsd madzaggal egymáshoz,és próbáld az alábbi gyakorlatokat.Jobb kezed emeld,ballal tarsd vissza,majd fordítva.Addig gyakorolj míg nem érzed,hogy egyik kezed sem mozdul semilyen irányba.Ez annak a jele,hogy már egyforma erőssek.
2012. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16:03 Miért kéne edzőterembe járni hogy kinézz valahogy?Otthon is meglehet oldani...
2012. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem is ez van... jobb kézzel tudok 5-10 egykezes fekvőt. bal kézzel alig egyet :( de én is járok kondiba ott meg annyira nem tűnik fel annyira a külömbség
2012. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a nyelvemmel szoktam egy nyelves fekvőtámaszt csinálni.
2012. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!