Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony testalkatú vagyok,...

Vékony testalkatú vagyok, viszont a combom mégis túl izmos, mit tehetnék, hogy vékonyodjon kicsit?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 162 cm, 50 kg, tehát nem vagyok egy kövér valaki, zsír nem sok van rajtam.. a comomat ha oldalról nézem, elől eléggé kidudorodik, nem tetszik, hogy ennyire izmos, főleg, hogy kicsit rövidek a lábaim, így ezt méginkább kihangsúlyozza.. egészségesen táplálkozom, heti kétszer 1 órát sportolok, mindig az időjárástól függ, hogy mit (úszás, bicikli, torna, labdajátékok). Hogyan vékonyíthatnám a combomat?
2012. júl. 1. 11:45
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%

off


jobb lenne ha megnéznéd még egyszer a lábad mert ha van egy kis izom egy nő lábán az egyáltalán nem baj,sőt.

talán kicsit eltúlzod ezt a túl izmos dolgot,a nők ezt általában túl reagálják csak azért mondom.

2012. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel elég rövid a lábam, így emiatt az izom miatt optikaliag még rövidebbnek látszik. Ha hosszabb lenne a lábam nem zavarna ez az izom.
2012. júl. 1. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonybizony, volt már rá több példa itt a gyiken, hogy izmosnak tituláltak egy abszolút nem izmos testrészt. Esetleg egy vizuális élménnyel többre mennénk, és külső szemlélőként, elfogulatlanul véleményezhetnénk. Esetleg a tested többi részét igazítsd hozzá :D
2012. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

itt az utcában is lakik egy olyan csajszi mint kb te lehetsz.

ő is olyan 160cm kb és neki sem vékonyak a lábai mert elég izmosak és bizony nem éppen egy rossz látvány.

ez akkor lenne gáz ha zsíros lenne nem izmos.


nem szívesen mondom de szálkásító diéta és aerob menjen.

így szálkásabb leszel és kis izomveszteségre is számíthatsz.

2012. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem is zsír lesz az.

persze ha olyan definiált,hogy látszik rajta minden kis izom akkor bocs.

de heti 2 edzésgetéstől biztos,hogy nem izom az.

több edzés,szálkásító diéta.

2012. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogyni semmiképp sem szeretnék, a karjaim olyan végkonyak, a bokám is elég vékony, csontos vállaim vannak.. ismerősök is elismerték, hogy kicsit túl izmos a lábam, szóval nem bedumálom magamnak :S nem vészes tényleg, csak ha van rá lehetőség akkor nem sajnálnám rá az energiát hogy tegyek azért hogy kicsit karcsúbb legyen.
2012. júl. 1. 22:25
 7/8 dirtboy ***** válasza:

álljunk már meg, azt mondod hogy nem akarsz fogyni de karcsúsítani akarod a lábad.

ez azért eléggé ellent mondásos.

2012. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

inkább fordítva kellene.

nem elsorvasztani az egyetlen értékelhető részed,hanem a többit hozzáedzeni,szinkronba hozni a csonti felsőtesteddel.

vagyis izom kellene rád,hogy formás legyél a combodon kívül máshol is.

2012. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!