Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka módszerei formásít...

Rubint Réka módszerei formásítanak vagy fogyasztanak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyni, mert így is elég vékony vagyok.
2012. jún. 30. 23:29
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Fogyni akkor fogsz, ha az étrended olyan.
2012. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem azok fogyasztanak is, mert elég intenzivek. Ha nem akarsz fogyni akkor egyél többet, ha közbe sportolsz is.Amúgy ha kimondottam karcsúsodni akarsz akkor inkább pilatesezz jógázz!
2012. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az étrended dönti el, hogy fogysz vele vagy némi izmot szedsz fel ezzel a mozgással. Azért írom, hogy némi, mert én pl. kiegészíteném súlyzós edzéssel, ami nagyobb terhelést adna az izmoknak. A formát az izmok határozzák meg jó esetben, így nem árt nőknek sem a súlyzós guggolás, kitörés, lépcsőzés. Nőknek nem kell attól tartani, hogy naturálban (kox nélkül) sok izmot tudnának építeni, mivel a tesztoszterontermelésük kb. 1/25-öd része egy férfiéhoz viszonyítva.

Szóval, ha izmosodni szeretnél, akkor tömegnövelő étrend (lányoknál 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 3-4g*testtömegkg ch) kell.

2012. júl. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Az étrended dönti el valóban, a formásodásodat pedig az hogy sportolsz e valamit, és hogy mit...

Rubint Réka csak egy arcot ad ehhez az egészhez, meg jó marketinget, és közben, gusztustalanul szarrá keresi magát a tudatlan háziasszonyokon...

2012. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!