Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát ettem ma...

Mennyi kalóriát ettem ma összesen?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem két darab pogácsát, meg egy fél pizzástekercset. Utána ebédre ettem két kisebb szelet pizzát. Utána ettem itthon aranygaluskát és utána még ilyen kis méretű pogit. Ez kb mennyi kalória összesen? Ettől hízok?:SS

14 éves vagyok. Mennyi kalóriát kell ennem egy nap?



2012. jún. 30. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan a jó életből találjuk ki? Ez nem az ezotéria témakör.
2012. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani a pontos mennyiségek és a kaják pontos tápanyagösszetételének ismerete nélkül.
2012. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Flashlight válasza:
Az előttem szólónak igaza van, mindemellett tanácsolnám, hogy ne egyél ilyen "mocskokat" rendszeresen, ha nem akarsz hízni. 14 évesen a hormonjaid ezerrel tombolnak, ilyen kaják könnyen hízást okozhatnak, emellett ha erre áll be a szervezeted, később komoly súlyproblémáid lehetnek miatta. Ebben a korban lenne a legfontosabb szerintem a kiegyensúlyozott, rendszeres és egészséges étkezés.
2012. júl. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg szemét. Lehet hízol tőle de a fölszedett mennyiség csak zsír lesz.
2012. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de annak nagyon örülök, hogy végre van egy lány, aki nem rettegve eszik amit megkíván! Ne a kalóriákat számold, hanem egyél ami jól esik. Ne legyél Te is olyan, aki állandóan a mérlegre vagy a tükör előtt áll, ész csak azzal van elfoglalva, hogy hány dekát hízott, vagy hol nem látszik ki a csontja. Sokkal vidámabbak boldogabbak azok a lányok, akik olyannak fogadják el a testüket amilyen!!! Legyél Te is végtelenül boldog!!! :)
2012. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy lehet ekkora óriási hülyeségeket leírni???

Egyedül vagy ennyire korlátolt vagy valaki segít neked?

Honnan gondolod eleve, hogy lány írta? Honnan veszed, hogy boldogok a kövérek? Megáll az ész, ennyi baromságot leírni.

Normális, jó minőségű szénhidrátokat kell fogyasztani és fehérjét, telítetlen zsírokat is. Amiket leírt a kérdező, abban semmi fehérje nem volt és rost sem. Abszolút egészségtelen. Marhajó ilyeneket kajálni, aztán majd lehet kezelni cukorbetegséggel.

Szóval gondolkozz már mielőtt írod az okosságot!

2012. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 08:01-es vagyok. Nem azt mondtam, hogy a Kérdező legyen kövér, hanem, hogy nem kell állandóan a kalóriákat számolni, és a tükör előtt, vagy a mérlegen állni. Aki állandóan az alakjával foglalkozik, és kétségbe esik, ha nem látszanak ki a csontjai, az soha nem lesz boldog. Aki viszont nem az alakjával van állandóan elfoglalva, az boldog és vidám. Ha megfigyeled, sokkal több duci nő vidám.
2012. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De attól még nem egészséges, mert kifelé azt mutatja, hogy vidám. Nem azt mondom, hogy 5 percenként álljon mérlegre és csak zöldségen éljen, de azért CSAK szemét kaját burkolni egész nap az a másik véglet. Nem csak sz@r szénhidráton kellene élni, ezt te is beláthatnád.
2012. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennyi, pláne ilyen kajákból éhenhalni is kevés... anorexiaszagot érzek...
2012. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

és nem így szoktam enni, mindig normálisan eszem, csak tegnap így sikerült.:))

De azért köszönöm a "segítségeket."

2012. júl. 1. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!