Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neutronlovag dirtboy Montez ....

Neutronlovag dirtboy Montez . Cyan. Aczél. Carbon?!

Figyelt kérdés
Ti milyen gyakran írtok ki kérdést az oldalra?Írtatok már egyáltalán kérdést, vagy ti csak válaszoltok mindenkinek?

2012. jún. 28. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztek még leppurdra? Őt is azért tiltották ki végül, mert a fogyirovatban egy admint oktatott ki. Komolyan, srácok, kerüljétek nagyon-nagyon messzire a fogyis kategóriát!
2012. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Én kerülöm, de itt is van mit kerülgetni, pl. hulahoop-os és legmagic-es kérdéseket. :)
2012. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Továbbá az örök klasszikus kockahas. De megfigyeltétek, hogy a spárgázás is nagy dili lett?
2012. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 dirtboy ***** válasza:
91%
én a fogyis kategóriába be sem nézek soha,az mindig is egy sz ar volt
2012. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ezek slágerek. És miért nagyobb az egyik bicepszem? Miért van az, hogy másnapra már nem látszik akkorának? Ha nem eszem tákieget akkor is fejlődök? Így nem leszek felfújva ugye? Baj, ha minden nap edzem és háromszor?, én simám bírom. Én nem leszek vizes a koxtól....stb:))
2012. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!