Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen vesszőt vegyek? (Alu...

Milyen vesszőt vegyek? (Alu vs Carbon)

Figyelt kérdés
olimpiaival lövök (36 Lbs (ha ez számít)) És tököm televan a karbonnal hogy amikor otthon lövök akkor a házi készítésű vesszőfogóba nem egyenesen áll bele és a másikkal szétlövöm.. ez az aluval is megtörténhet és behorpad vagy nemtom csak egy hétig tele vagyok karbonszálakkal ha kihúzom. A másik indok az az hogy ki szeretném próbálni azt is. 2 éve csak karbonnal lövök. Az lenne a kérdés hogy melyik lenne jobb, melyik pontosabb , vagy könnyebb stb. köszi :DD

2012. ápr. 2. 16:41
 1/4 anonim válasza:
csipkebokor
2012. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Nézd az alu egy szar:D

A tábládba valószínűleg azért áll ferdén a vessző mert több rétegű és elirányítja még a versenytábláknál is előfodrul!

De az íjad beállítása is lehet rossz ami még valószínűbb.

Mellesleg a legjobb az alukarbon vessző méghozzá az ACE de vigyázz milyen keménységűt veszel mert minden fonterőhöz más kell. Amikor a legtöbb csúcsomat lőttem navigator karbon vesszővel lőttem szóval az sem lehet olyan rossz:P

Milyen íjad van? Melyik klubban vagy?

Ha vannak kérdéseid nyugodtan írj rám tudok pár dolgot 9 évig íjászkodtam tavaly hagytam abba és a mai napig vannak csúcsaim:)

2012. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi és grat a csúcsaidhoz :D

Még az első íjam van, egy éve se íjászkodok még ez egy samick polaris. Már vettem de köszi eddig karbonnal lőttem, és nagyon gagyi volt , beman carbon flash 750-14 ma vettem meg a vesszőket lőttem is velük és , nem gondoltam volna hogy ennyi múlik rajtuk , sokkal pontosabbat lőttem :DD

amúgy easton platinum plus. Mint mondtam még kezdő vagyok és az egyesület is egy éves :D Haraszti-ic :D Egyenlőre elég ez a felszerelés késöbb majd szeretnék venni egy komolyabb íjjatt már vannak stabik rajta irányzék berger stb. de van akinek sokkal jobb felszerelése volt versenyeken és így is jobb helyezés értem el :D köszi mégegyszer !! :D

2012. ápr. 3. 23:22
 4/4 anonim válasza:
fogj egy csajt, tök hasznos.. ha megkéred kiszedegeti, üdítőt hoz, megdicsér.. tök jó :D
2012. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!