Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esténkénti 100 felülés megfog...

Esténkénti 100 felülés megfog látszani 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem . Inkább csinálj 50 felülést és 50 hasprést . De attól h esténként megcsinálsz pár gyakorlatot , nem fogsz sokat fejlődni . A legfontosabb a diéta , hogy eltüntesd a hasadról a zsírt .
2009. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
pf hát szerintem tutira meglátszana... meg is halnék, ha napi 100 felülés nem látszana meg :D amúgy nekem 20 a max
2009. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Attól még hogy csinálsz gyakorlatokat,attól még nem látod meg az eredményt.Az evés is számít meg fuss kb. 2 km-et és akkor biztos látni fogod,amit kitűztél magadnak.Remélem segítettem.
2009. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Második vagyok, honnan tudjátok, hogy FOGYNI akar???????? Lehet az is, hogy az érdekli, hogy az izmai látszani fognak-e... Ez egy... kettő: Nem mondta, hogy nem diétázik. Köszi a 0%-ot
2009. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem.. ha zsír van a hasadon akkor csinálhatsz 5000 felülést óránként évekig.. diétázni kell és mellé felülés ha kockákat akarsz
2009. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
ez nagyon függ a természetedtől és az alkatodtól...Például Ha én eszek 1 csokit rögtün meglátszik de ha 10 percet gyúrok az is...Én azt tanácsomom szány rá 20 percet és 50-esével csinálj meg 200-at minden este.Így soknak hangzik de 50-esével nem az hidd el...
2009. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Harmadik vagyok.Engem is jól lepontoztak!Pedig segítettem!ű

Majd máskor nem segítek!

2009. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dinye válasza:
sziasztok tudom hogy már nagyon régen lett feltéve a kérdés de én teljes mértékben egyet értek 2/7 el. Ha minden este 100 felülést megcsinálsz akkor akár napközben megeheted a világ összes csokiját akkor is látszani fog hogy edzett vagy. Ez a diétás dolog meg érdekes mert láttam afrikai éhezőket egy csepp zsír sem volt rajtuk és mégsem láttam azt bizonyos kocka hasat
2012. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!