Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport van utcai önvédel...

Milyen sport van utcai önvédelemre?

Figyelt kérdés

Pl. olyanra gondolok, mint a defendo... Én III. kerületi vagyok, de azt nem oktatják a közelben...


Olyan érdekelne, amit konkrétan az utcai önvédelemre fejlesztettek ki... (Nem karate)


2009. júl. 7. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A krav maga tökéletes . Pont erre a célra van kifejlesztve . Ott van stressztréning , ahol megtanítják kezelni a konfliktusokat , ezenkívül megtanítanak kés , pisztoly és több támadó elleni harcra , amik valljuk be a mai világban megszokott körülmények az utcán . Ezenkívül jó még esetleg a wing tsun .
2009. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van a krav maga tényleg tökéletes, de magyarországon nagyon alap szinten tart sajnos.Kick Box nagyon jó még, ebből mindenhol van edzés...De ha van rá pénzed és nem akarsz éveket eltölteni edzésel akkor vegyél egy jó fajta riasztó pisztolyt...
2009. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez is messze van :-(


Mivel nekem még nem felnőtt edzés kell.. (16 vagyok)


(Megnéztem minden hlyet a google mapsban :-))



A hapkido milyen?

2009. júl. 20. 21:15
 4/6 anonim válasza:
hapkido egy jó harcművészet. mint sok más harcművészet ez is megtanít(hat) az önvédelemre ha szorgalmas vagy - egy idő után. ha gyors eredményt akarsz, akkor wing chun vagy krav maga.
2009. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zen Bu Kan Kempo az egyik legjobb önvédelmi sport. A harmadik kerületben több klub is van, nézd meg a linken.

Én is több, mint 5 éve csinálom, és nagyon jó.


[link]

2009. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
krav-maga, wing tsun, defendo, hapkido, kempo meg szerintem még jiu-jitsu is talán.én krav-magázok de azt mondom hogy ha megfelelően sajátítod el bármelyiket akkor meg tudod védeni magad:)
2010. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!