Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudtok ezekről a szerekről...

Mit tudtok ezekről a szerekről? Tren Ace Test Prop T3 (Cytomel) Clen

Figyelt kérdés
Szteroid mind a négy szer,de magyar leírást sehol nem találtam,és más egyéb infót se tudtam szerezni más emberektől.
2012. jún. 22. 22:48
 1/8 clint ***** válasza:
keveset, legalábbis én...
2012. jún. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés,hogy mennyit.Ha nem,hogy mit.
2012. jún. 24. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
ha Clint keveset tud róla akkor más ittlévő szó szerint semmit... Egyébként örülj, hogy figyelembe veszik egyáltalán a kérdésedet, nem kell bunkózni...
2012. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.Nem az volt a kérdés amilyen választ kaptam Clinttől.De egyébként is nem tesz senki szívességet azzal,hogy válaszol.Gondolom erre céloztál az utolsó mondatoddal.
2012. jún. 25. 09:25
 5/8 clint ***** válasza:

én azt nem tudom, hogy a kérdező, magáról a szó szerinti cuccokra gondol (gyártó), vagy a bennük levő hatóanyagra.

Azt, hogy mit tartalmaznak és mik a hatások-mellékhatások természetesen tudom, de magáról a gyártókról nem sokat mennyire megbízható stb...

2012. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mellékhatásokra lennék kíváncsi és,hogy mit tartalmaznak.Előre is köszönöm!
2012. jún. 25. 09:39
 7/8 clint ***** válasza:
100%

ez konkrétan egy zsírégető-szálkásító kúra lenne

tren ace: Az asszem trembolone acetát, szálkás izomtömegépítésre használják kúrában, viszont durván elnyomja a libidót, van aki totál impotenciáról számolt be már a kúra alatt, zsíros bőr is előjön, meg erre a legjellemzőbb az aknetermelődés háton vállon kinyomhatatlan hatalmas ragyák ebben a packban nagy izomtömegnövekedést ne várj tőle.

test prop-ez tesztoszteron propionát ez egy közepes erősségű szteroid, inkább erőre hat mint izomtömegre, mellékhatás kevés van, inkább az erőcsökkenés kúra után, illetve a libidócsökkenés vagy herezsugorodás, kétnaponta kell szírni és iszonyat fáj (ha igazi), én combba használtam és sántítottam tőle

t3-ez egy pajzsmirigyhormon simán utána tudsz járni

clen- clenbuterol ezt hörgőtágítónak használták, asztmások kúrában túladagolva zsírégető hatása van (nekem sosem használt amugy jó étkezéssel sem), erős kézremegés volt, nem tudsz tőle nagyon koncentrálni, idegbeteg vagy, fejfájás is előjöhet, és persze szívpanasz

ennyi

igazából veszélyes dolgok, gondos kezekben kell használni, amennyiben nem valamiféle versenyre készülsz, jól gondold át, a gyártóról meg nem tudok semmit, emiatt nem igazán tudom neked biztosra mondani, hogy igaziakat kapsz

2012. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. jún. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!