Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mi a véleményetek...

Testépítők! Mi a véleményetek ezekről a szerekről?

Figyelt kérdés

A párom 38 éves és ismét elkezdett edzeni. Ezeket szedi.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon megváltozott a viselkedése az elmúlt 1 hónapban.

Mi lehet az oka? Aggódom!


Itt a kérdésem is, hátha okosabb leszek...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..


2010. nov. 24. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ízületvédő meg növénykivonatok,immunrendszererősítők.Ezek nem ártanak egy 38éves embernek
2010. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
pontosabban úgy mondanám hogy ezek szükségesek
2010. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves h4xOr !


Nagyon örülök, hogy válaszoltál! Olvastam már néhány hozzászólásodat és nagyon szimpatikusak voltak! Köszönöm, hogy megtiszteltél!


A párom nagyon sokat változott az elmúlt egy hónapban. Eddig sem volt kövér, de most teljesen leszálkásodott a combja is, a vádija, a karja és a háta is nőtt. Nagyon jól néz ki. Csak valahogy állandóan pörög és agresszívabb lett. Nem kiabál, nem csapkod, csak a libidója az egekben van. Kétnaponta jár edzeni és az edzés utáni napon "kanos". Ő a sportolás tényével magyarázza a dolgot. Aggódom érte. Azért linkeltem be a másik kérdésemet ami a nemi életünkkel kapcsolatos, mert ott bővebben kifejtettem a viselkedésében beállt változásokat.

2010. nov. 24. 13:20
 4/18 A kérdező kommentje:
*vádlija
2010. nov. 24. 13:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a ginseng miatt.Az egy 38éves embernél elég jó hatásfokkal működik főleg tribulussal kombinálva.Lényegében majdnem olyan lesz a hormonszintje mint kamaszkorban.

Szerintem inkább az önbizalma nagyobb nem agresszívebb ami neked szokatlan lehet.A szálkásság meg gondolom abból ered hogy átállt 1 egészségesebb étrendre.

Azt nem írtad hogy szed e egyéb "kiegészítőket",de ha szedne te lennél az utolsó akinek elmondja(de annak vannak észrevehető hatásai).

Amiket linkeltél azok ennyi idősen kellenek az egészséges élethez

2010. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Ezeken kívül még echinaceat, C-vitamint, E-vitamint, Omega-3-at és cápaporcot szed. Azokról nem találtam képet, mert más cég gyártja, már régebben is szedte őket.


Azt azért tudni kell, hogy én is elmúltam már 35, csaknem 20 éve ismerjük egymást és 2 éve van "viszonyunk", tehát igazándiból nem kell bizonyítania semmit.


Az agresszivitásról annyit : ha egy nő azt mondja, hogy ezt hagyd abba, mert fáj, az a pasi, aki valószínűleg szereti ezt a nőt, az abbahagyja...


Mennyi időt vesz igénybe mire "visszaáll"?


A táplálkozásról : IGEN! Végre nem cikiz, ha nincs csöpögős sült krumpli a grillcsirkéhez...

2010. nov. 24. 13:48
 7/18 A kérdező kommentje:
Még valami : eddig nem volt izzadós, de most minden együttlétünkkor szó szerint csöpög róla a víz. Gyöngyözve izzad, de nem fárad el.
2010. nov. 24. 13:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamelyik kiegtől van. Az NO fokozók szoktak izzasztani, de pl a karnitin is, és minden ami növeli az alap testhőmérsékletet.
2010. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint nem kell aggódnom? Örülök, hogy elkezdett edzeni, sokkal boldogabb és talán végre a cigiről is lemond, azóta nem gyújtott rá.


Nagyon szeretem és nagy árat fizettünk azért, hogy együtt lehessünk. Nem akarom, hogy baja legyen!

2010. nov. 24. 14:34
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
nem kell aggódnod
2010. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!