Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mi a véleményetek...

Testépítők! Mi a véleményetek ezekről a szerekről?

Figyelt kérdés

A párom 38 éves és ismét elkezdett edzeni. Ezeket szedi.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon megváltozott a viselkedése az elmúlt 1 hónapban.

Mi lehet az oka? Aggódom!


Itt a kérdésem is, hátha okosabb leszek...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..


2010. nov. 24. 13:01
1 2
 11/18 Böse ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem kokszol, akkor nem költene kiegészítőkre, pláne nem ennyit. Aki az előző kérdésedre azt írta hogy kokszol az teljesen tudatlan a témában (sajnos ez a testépítés-szteroidok téma olyan, hogy mindenki elmondja róla a véleményét, nem csak az, aki ért hozzá). A párod viselkedése az edzés és a sok(rengeteg) kiegészítő eredménye, amitől baja nem lesz, de a kanosság garantált. Beszélned kell vele, hogy kevesebb kiegészítőt szedjen, vagy kontrollálja magát. Ennyi.
2010. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha koxol akkor sem lesz feltétlenül agresszív, a szteroid düh inkább a médiában létezik. Ha még mindig a koxra gyanakszol, akkor nézz utána a mellékhatásoknak (tűnyomok vállon, seggen, combon; pattanások arcon, háton, stb.).

Nem tudom hogy tolhat-e valamit, a hirtelen nagy változás relatív... ha lenne előtte utána kép, az sokat segítene, abból itt elég sokan meg tudnák mondani, hogy van-e valami plusz.

A lényeg, hogy a szex legyen rendbe, figyeljen rád, és akkor nem lesz gond. Többen halnak bele a bagóba, mint a koxba.

2010. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 clint ***** válasza:
100%

sztem az agresszívitás inkább abból ered, hogy azóta nem gyújtott rá. Erre senki nem gondol?

Amúgy egy ilyen idős embernek alap a természetes hormonfokozó, ha edzeni jár, semmi baj ezekkel, sőt igen okosan vannak összeszedve. Az izzadás, a magasabb tesztoszterontól van, egyébként az agresszió is lehet ettől, (ha a cigi kilőve) illetve a libidó.

A spermium termelése is igen beindulhatott óvatosan, ha nem szeretnétek babát.

Egyébként ez nem sokáig tart, egy idő után (pár hónap) a szervezet hozzászokik ezekhez a növényi kivonatokhoz is, és közel nem ilyen hatásfoka lesz. Akkor is magasabb lesz mint azelőtt, hisz normálisan kajál és edzeni jár, de azért nem lesz ilyen magasan. NE félj tőle..

2010. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenki kapott zöld kezecskét. :)


Az előző kérdést rossz helyre írtam ki, csak még inkább beparáztattak, itt a sport rovatban sokkal hasznosabb válaszokat kaptam. Még egyszer köszönöm!


Este beszéltem a párommal, megmutatta az edzéstervét. Hozzá nem értőként elég korrektnek tűnik. A vezetőedző még e-mailben is összefoglalta a megbeszélteket. Diétás étrendet is küldött, a végén leírta, hogy mit NEM SZABAD : cigi, alkohol, "műkaják", készételek, szénsavas üdítők. Kb. ami eddig a napi élete része volt, kivéve az alkoholt... Elmesélta, hogy megbeszélték az első alkalommal a célokat,stb., azaz, hogy :

- mit akar elérni ( ugyanennyi kiló maradjon, csak háj nélkül; saját súlyával - 93 kg - tudjon fekvenyomva "szériázni" )

- mennyi időt tud edzésre fordítani

- milyen az egészségügyi "anamnézise" ( volt 8 éve egy csúnya esése motorral, azóta a térde és a bal válla nem az "igazi" )

- általános fizikai állapota, állóképessége

- mennyit akar anyagilag ráfordítani ( javasolt táplálék-kiegészítők, amiket MUSZÁJ és amiket JAVASOLT megvenni )

- mi az amit az edzésen el kell végezni.


Ez így korrekt, ugye? Elmondta azt is, hogy milyen jól érzi most magát, hogy 22 éves sose lesz, de pont azért csinálja, hogy 45 évesen ne kapjon infarktust. Még azt is említette, hogy én, aki csak futok, mennyi mindent szedek ( multivitamin, echinacea, vas, C-vitamin, glükozamin, kalcium-magnézium, omega, E-vitamin, rost és B-vitamin.)Szerinte nem kell félni a tesztos cuccoktól, mert amíg egy nőnek elég, ha szálkás, addig egy férfi igenis szeretne viszonylag "nagy" lenni, hogy ne csak öltönyben, válltöméssel legyen "szélessége", ehhez meg állítólag nem elég, ha csak simán vegyesen táplálkozik.

A megemelkedett pulzusszámot, izzadást is természetes jelenségnek tartja, szerinte amikor elkezdtem futni, nekem is majdnem kiugrott a szívem, mégse haltam bele.

A beszélgetés végén, hogy eloszlassa a kétségeimet, lemérette magát velem. Nyugodjak meg, nézzek utána, hogy nem is változott sokat, de neki ne mondjam meg az eredményt, majd hétfőn, az edzővel akarja kielemezni, akkor telik le az egy hónap és úgy beszélték meg, hogy addig ne "csámcsogjon" a dolgokon, 1 hónap után átbeszélnek mindent és azt, hogy hogyan tovább. A combját, a karját és a derekát mértem le és jól elszégyelltem magam...A combjából -2cm, a derekából -4cm, a karja +2cm. Pedig ránézésre "nagyot nőtt". Igaza lehet, hogy ez csak "optikai tuning", ha nem enne semmit, akkor csak fogyna, és azért látszik nagynak, mert nem hájas.


A libidóra hétfőn rákérdez.


Köszönöm a segítséget!

2010. nov. 25. 10:08
 15/18 A kérdező kommentje:
Szeretném megkérdezni, hogy mással is előfordult már ilyen? Élt át valaki hasonló "őrületet"?
2010. nov. 26. 07:21
 16/18 clint ***** válasza:
én azért nem tudok erre válaszolni mert 25 éves vagyok:)
2010. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves Clint!


Azért érdekelne egy 25 éves tapasztalata is! :)

2010. nov. 26. 18:09
 18/18 anonim válasza:
hát ha ténleg azok vannak benne amik rá vannak arva, nem nagy baj, azért hosszú távon vagy nagy dózisban nem szabad szedni ezeket.
2010. dec. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!