Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A β-ecdysteronon és a...

A β-ecdysteronon és a turkesteronon kívül milyen más anyagok vannak?

Figyelt kérdés
Én vettem β-ecdysteront és nekem bevált. Most a kérdésem az lenne, hogy ezen és turkesteronon kívül van más hasonló anyag, ami igen hatásos?

2012. jún. 20. 20:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
sajtosteszta
2012. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg az izoflavonok közül a metoxiflavont, a béta ecdysteront melyik gyártótól vetted?
2012. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 clint ***** válasza:
milyen ecdysteront vettél??
2012. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
β-ecdysteront vettem, és most Turkesteronet.
2012. jún. 21. 05:25
 15/20 anonim ***** válasza:
arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik gyártótól vagy honnan :D
2012. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ja innen:

[link]

És innen:

[link]


Azt olvastam a neten, hogy ezekben tényleg vannak hatóanyagok. Mondjuk nem pont annyi:( Azt írják, egy kapszulában 500 mg turkesterone van. De egy emberke bevizsgáltatta, és csak 300 valamennyi mg volt benne. De szerintem ilyen áron még ez is igen jó. Amúgy te tudsz jobbat, esetleg megbíthatóbbat, ahol mondjuk egy gramm nem 2000 forint? Mert láttam tényleg ilyen hiteles gyártókat, de az egy kicsit sok.

2012. jún. 21. 09:50
 17/20 anonim ***** válasza:

értem, sajnos nem tudok jobbat elég drágák a másik meg, hogy az ilyen jellegű kiegészítőkre abszolúte illik az, hogy van, akinek remekül működik, és van, aki semmit nem érez tőle. van pl a scitecnek a myometh, ebben van methoxyflavone és ecdysterone, de ebből is legalább 6-8 kapszula kéneúgy olvastam (nem próbáltam egyiket se)

kreatin kúrát próbáltad már? szerintem többet hozhat mint egy ilyen növényi kivonat

2012. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Még nem. Nem rég kezdtem el edzeni.
2012. jún. 21. 11:07
 19/20 clint ***** válasza:

nem az ecdysteron hatott, hanem az, hogy nemrég kezdtél edzeni...

Amúgy meg egy kreatin jobb... sokkal

2012. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
így igaz eleinte még egész gyors ütemekben tudsz fejlődni még mindenféle tápkieg nélkül is ha van egy jó tömegnövelő étrended, ha azt a pénzt amit ebbe fektetsz inkább rendes kajába, tápkiegre egy jó tejsavó fehérjére(ha még nincs), vitamin, kreatinba fektetnéd jobban megérné. még valami nem létezik olyan kieg. ilyen növényi kivonat aminek a hatását a szteroidokhoz lehetne hasonlítani ez csak egy nagy reklám szöveg amit kiírnak nagy betűmérettel, gondolj csak bele ha létezne ilyen akkor senki nem használna szteroidokat. végül is te nem mondtad ezt de gondoltam, hogy leírom. ha még nem olvastad akkor sztem ezt olvasd el: [link]
2012. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!