Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A β-ecdysteronon és a...

A β-ecdysteronon és a turkesteronon kívül milyen más anyagok vannak?

Figyelt kérdés
Én vettem β-ecdysteront és nekem bevált. Most a kérdésem az lenne, hogy ezen és turkesteronon kívül van más hasonló anyag, ami igen hatásos?

2012. jún. 20. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
gondolom vele együtt megfelelő mennyiségben BCAA és/vgy L-Leucin-t is használsz.
2012. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha mar "muszteroidozik" akkor eselyes hogy alap nala.

nem gondolod?:D

2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak az írjon, aki tényleg válaszolt! Másképp leértékelem! Aki hasznos tippet, tanácsot ad, azt meg hasznosnak ítélem:)
2012. jún. 20. 20:48
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Csak az írjon, aki tényleg válaszolt! Másképp leértékelem! Aki hasznos tippet, tanácsot ad, azt meg hasznosnak ítélem:)


Ecsém, hátast dobok! Itt egy kérdező palánta, és még neki áll feljebb -lepontozom -.


Kisfiú itt aki válaszra érdemesnek tart, annak nagyot köszönhetsz, mert mindenki hobbyból írja, és nem pénzért. Nagyobb tisztelet a tudásért.


Jöhet a minusz jel.

Tudod az ilyen alakok csak erre képesek.

2012. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ok, megkaptad!

Feltettem egy normális, értelmes kérdést. Erre muszáj néhány embernek mindig elrontania. Most miért kell ide írni, ha nem a kérdésemre válaszolsz? Most mond meg mi ebben a h@lye rész????

2012. jún. 20. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Az kisapám, hogy ha te egy normális, inteligens egyed vagy, akkor nem írsz fenyegető hangnemben a választ adoknak. Ezzel már is elkapáltad magad, jöhet egy újabb leértékelés.


Ja én meg írok a modinak, hogy miért is kapom a leérétkelést. Aztán dönt rólad.

2012. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor én is írok neki. Csak mert szerintem ez nem fenyegetés. Egyszerűen leírom a véleményem. Nem mintha te meg nem lenézően írnál. És szívesen! Te akarod annyira, hogy lepontozzalak. Nekem eszembe sem jutott lepontozni, egyszerűen elmondtam, hogy ne írj, ha nem tudsz segíteni.
2012. jún. 20. 21:57
 8/20 anonim ***** válasza:

Csak az írjon, aki tényleg válaszolt! Másképp leértékelem!



Felkiáltó jelekkel írtad. Ecsém! Ez mi ha nem egy hangos felszólítás. Nem látok smilet ;-)

2012. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Alapból, ha odabiggyesztek egy smile-t, az nem old meg semmit. Amúgy meg ez egy óhaj kérés. Pl.: Hozd ide a sót! Ez is egy felkiáltójeles mondat, de mégsem rád ordibálok, hogy hozd ide a sóóóóóttt! (Ez sajna nem jön át neten keresztül. Internet átka) Szóval megkérlek, hogy vagy segíts vagy ne írj ide több felesleges dolgot!:)

Remélem így minden meg van oldva????:):):):):):)

2012. jún. 20. 22:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen de az első hozzászóló én voltam. De közben bepöccentem.
2012. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!