Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok e téren?

Mit javasoltok e téren?

Figyelt kérdés

Body-n néztem már kész tömegnövelős étrendeket, ezeket gondoltam, hogy összegyúrom s alkotok egy sajátot, mert ugye mindig nem tudok csirkét enni, de tonhal konzervvel, puffasztott rizsessel helyettesíteni a kellő szénhidrát s protein szintet. Nekem tömeget kellene növelnem 68kg-ról 80-90-re, mert 183cm-hez valahol így lenne ideális.

Ettől nem hinném, hogy több súly kellene rám, de javítsatok ki, ha tévedek.

Célom ilyesmi lenne: [link]

Most sincs rajtam "egy deka" felesleg sem...


Kezdésnek ha már veszek kiegészítőt, az mekkora problémát jelentene? Természetesen mellette az étrend le lenne szögezve...


Mennyire terhelné meg a szervezetem ez a többlet? (20-30kg)

Későbbiek során adódhatna valami probléma ebből?


Pulzusszámom alapjáraton 80 körül szokott lenni, de van hogy eléri a 88-90-et is. 130 60Hgmm a vérnyomáson mellette.

Ez miatt egy kicsit tartok el kezdeni a kondit, de egyesek szerint (webbeteg) normálisnak mondható.


2012. jún. 19. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd ki egy megbízható orvos véleményét. Esetleg keress egy sportorvost.
2012. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
EKG-ra nem kötelező elmennem vajon? Még évekkel ezelőtt megállapították, hogy az egyik szívbillentyűmnél valami apró eltérés van, de nem befolyásol semmit. Azt mondta akkor a doktor, nagyon sok embernél jelen van ez s nem befolyásol semmit s lehet nem is tudnak róla...
2012. jún. 19. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!