Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing tsun kung-fu-hoz is...

Wing tsun kung-fu-hoz is olyan cipőt használnak mint a sima kung-fu-nál?

Figyelt kérdés

férjem megy wing tsun-ra és meg akarom lepni,szülinapjára/most pénze nem lenne felszerelésre,de anyukám ad kölcsön/ szóval néztem felszerelést,de a kung-fu cipő nem tudom h pont az-e ami neki kell mert ugye a wing tsun más jellegű,megkérdezni meg direktben nem akarom. egyéb felszereléseket már elmondott h mi kell neki

köszönöm


2012. jún. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A férjed megy edzeni de nincs pénze felszerelésre és anyukádtól kérsz?

Az úgy nem rossz hogy már házasok vagytok de még mindig anyukádtól kell kölcsön kérni. 2felnőtt ember és nincs pár ezer forintja felszerelésre.

2012. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qwertzoo ***** válasza:

De tudom irigyelni az előzőt, hogy nem tudja milyen az amikor két felnőtt embernek nincs pénze. És a kis megmaradt pénzét nem sörre, hanem inkább edzésre költi.


A kérdésre a válasz... nem kell a WT-het kung-fu cipő. Elméletileg kéne, de magyarországon senki sem hord, mindenki terem/sportcipőbe van. Csak furán néznének rá.


Ami kell (írtad, hogy tudod, de...) póló szinte rögtön, nadrág kb fél év után, mellkasvédő elég később is.

2012. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22:14 Szomszédom a Máday, ő hord ilyet:P
2012. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most költöztünk kertes házba és van 3 gyerekünk. a férjem júliusban kezdi,de a szülinapja most van. nem lenne baj neki nyilván ha nem most kapna ajándékot,de én most szeretném. szóval nem értem miért baj ha kivételesen kérek? és nem ez volt a kérdés,aki normálisat írt annak köszi :)
2012. jún. 18. 09:53
 5/5 anonim válasza:
Najk ejr.
2012. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!