Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kezdő elkezdhe...

Szerintetek egy kezdő elkezdheti a meztelen harcos?

Figyelt kérdés
2db bírok húzódzkodni 20db fekvőt tudok 40db felülés 200db guggolás 30percet bírok egybe futni tempó csökkentés nélkül. Szerintetek elkezdhettem, mert nekem haladóbbnak tűnik, főleg a felsőtestemnek...

2012. jún. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
lábad erős, felsőtested annyira nem. A fegyencedzés szerintem részletesebben írja le hogy mivel kezd és meddig haladj. 1 éve csinálom a 2 naponta jövő fekvőket és 1 hónapja a fegyencedzést, elsőre a mester6osból ment 2 dolog is, az 1 lábon guggolás és az 1 kezes fekvő, de ha 5 másodperc 1 fekvő és 30at megcsinálsz megérzi az ember rendesen. és nem felülés kell hanem lábemelés, az jobb
2012. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kezdőként kezdtem A meztelen harcost...

Ugyan úgy leírja részletesen, hogy mit, hogy kell csinálni és sokkal hatékonyabb a GTG...(legalább is nekem ez vált be jobban)

A fegyencedzés számomra már nem volt jó, elkezdtem, de már az elején láttam, hogy ez nekem nem lesz ok, mert szinte minden más mint a meztelen harcosban.

Már megy 10 teljesen szabályos 1lábas guggolás remegés nélkül. Az egykezes fekevőből is megy 8-8 db, húzódzkodni másfél hete kezdtem. Nekem és 2 db ment, mostanra már 5öt csinálok ami tényleg jó kis fejlődés.

Itt most megmondom, hogy ide kétféle ember fog írni.

1. Aki A meztelen harcos fogja ajánlani.

2. Aki a Fegyencedzést fogja ajánlani.

2012. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végülis el, de szerintem kezdésnek jobb egy hagyományosabb edzésprogram majd pár hónap múlva kiválasztani azt a 2 gyakorlatot amelyet a GTG elvei alapján szeretnél edzeni.
2012. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt a harmadik kategória képviselője. :)

Szerintem egyértelműen a kettő kombinálása a legjobb. A Fegyencedzés lépéseivel A meztelen harcos szabályai szerint haladva és annak technikáit bevetve (GTG, HTT) gyorsabban és könnyebben fejlődhetsz.

2012. jún. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!