Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás reggel fél 5-kor....

Futás reggel fél 5-kor. Fáradt leszek a nap hátralévő részében, vagy frissebb?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdem a nyári melót, 11 órában megyek, 7-től este 6-ig. Faluban lakok, este nem szeretnék kimenni futni, kutyákat sétáltatnak, népesebb, forgalmasabb, és estére már elmegy minden energiám. Arra gondoltam, reggel felkelek fél órával előbb, és akkor edzek, mégis nyugisabb és hűvösebb is van. Most fogom kezdeni, edzéstervet választottam ki heti 3 futóedzéssel, szóval még kihívás lesz és gondolom elsőre megerőltetőbb. Hogyan hat ki a napi teljesítményre a reggeli futás, gyakorlottabb futók?
2012. jún. 14. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi, fittebb leszel.

A kérdés az, h fel bírsz e kelni?

2012. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha elhatározom magam, felkelek simán, nem vagyok nagy szuszék. csak azért kérdeztem, mert félek, hogy aznap esetleg fáradtabb leszek így.
2012. jún. 14. 20:02
 3/4 MrPifta ***** válasza:
ha fáradtabb leszel, akkor ne fuss. Épp elég annyi munka, nem kell plusz terhelés
2012. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na közben inkább kipróbáltam élesben. Féltem attól, hogy nem tudok felkelni, de minden simán ment, jobb volt mint egy kávé... Sokkal jobban indult a nap!
2012. jún. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!