Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzéssel mennyi esélyem...

Márkó02 kérdése:

Fegyencedzéssel mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
1 hónapja használom a fegyencedzést! 5 húzódzkodással kezdtem, most tartok 20nál! Olyan helyre megyek, ahol elég kötözködősek! Elég fizikai erőt ad az edzés, hogy megtudjam magam védeni?
2012. jún. 14. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mi az a muscleup?
2012. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szeretem ezt a primitív felfogást! Lehet rajta jókat nevetni! Szerintem itt az összes "sportoló" ember, konditermes feszítő "kemény"!

Én most nem kezdek el vitázni! Mert ti azt mondjátok, amit ti tanultatok másoktól,olvastatok és hallottatok!

23 éves vagyok! Köszönöm kérdésed!

2012. jún. 14. 23:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a primitív !


1.Fegyencedzésben le van írva normálisan hogy az alapoktól kezd hogy izületi szinten erősödj meg de te már 1 hónap után a teljes húzódzkodásnál tartasz....


2.Ha kivágsz 100egykezes húzódzkodást akkor sem fogod jobban bírni az ütéseket ha nem szoktad meg...egyszer szájbavágnak összesel.


3.Ha gondolkodnál akkor nem a macimális erőnlétedet és állóképességedet növelnéd hanem:

a, Elkezdenél testépítő edzéstervet hogy növeld az izomzatod méretét (így 90% hogy beléd sem kötnek) ki az a hülye aki egy 90kilós emberbe köt bele mikor vannak 60ilósak is)

b,Elkezdenél valamilyen harcművészetet tanulni (így ha belédkötnek nagy esély van rá hogy nem te húzod a rövidebbet)


(Kívácsi lennék rá hova mész ahol ennyire kötőzködősek az emberek hogy már előre rettegsz és készülsz rá)

2012. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
musleup nem nagy okosság csak egy öszetett gyakorlat a húzódzkodásból és a tolódzkodásból.
2012. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!